Fortnite "yükleniyor" ekranında çok bekletiyor

omrfrkgk

Femtopat
Fortnite'da 40 60 FPS arası oynuyorum ama ben maça girene kadar otobüs sona gelmiş ve yerde oluyorum. Bir de haritanın yüklenmesini bekliyorum bu yüzden doğru düzgün bir maç yapamıyorum.

Bir de son olarak laptopta oynuyorum.

Fortnite'da 40 60 FPS arası oynuyorum ama ben maça girene kadar otobüs sona gelmiş ve yerde oluyorum. Bir de haritanın yüklenmesini bekliyorum bu yüzden doğru düzgün bir maç yapamıyorum.

Bir de son olarak laptopta oynuyorum.

Ben HDD ile oynadığim da gayet iyiydi fakat 1080P oynuyordum.
Oynadığınız grafik ayarları da bu gecikmeye etken olabilir hangi çözünürklükte oynuyorsunuz.
HDD nizin ömrü doluyor bu yüzden yavaş yüklüyor da olabilir kesin çözüm SSD.

Nerenizden sallıyorsunuz "İlla SSD gerek Çöpnite'a" diye anlamıyorum. Ben hep HDD'de yüklü oynadım 2-3 saniye sonra oyundaydım, üstelik HDD %90+ dolu olmasına rağmen. HDD'nin arayüzünü bi' silgiyle silin, olmadı başka bi' HDD ile deneyin oynamayı. Oyuna girme hızınız "artabilir".

Nerenizden sallıyorsunuz "İlla SSD gerek Çöpnite'a" diye anlamıyorum. Ben hep HDD'de yüklü oynadım 2-3 saniye sonra oyundaydım, üstelik HDD %90+ dolu olmasına rağmen. HDD'nin arayüzünü bi' silgiyle silin, olmadı başka bi' HDD ile deneyin oynamayı. Oyuna girme hızınız "artabilir".
Fortnite'a illa SSD gerekiyor denilmedi ki zaten, HDD mi kullanıyor onu bile bilmiyoruz sonuçta. Artık sistemlerde SSD olması gerekiyor diye söyleniyor zaten. Ayrıca insanların oynadığı oyunlara çöp, kötü demeyi bırakın. Ben de sevmiyorum ama ne gerek var bu tür söylemlere? Oynayan zevk alıyorsa onun zevkine çöp demiş oluyorsunuz ve hoş bir durum değil.

Nerenizden sallıyorsunuz "illa SSD gerek çöpnite'a" diye anlamıyorum. Ben hep HDD'de yüklü oynadım 2-3 saniye sonra oyundaydım, üstelik HDD %90+ dolu olmasına rağmen. HDD'nin arayüzünü bi' silgiyle silin, olmadı başka bi' HDD ile deneyin oynamayı. Oyuna girme hızınız "artabilir".

Hocam tek çözüm yolu SSD değil tabii ki.
Zaten ben oyunlarımı yer kapalmasın SSD'de diye HDD'ye kuran biriyim.
Arkadaşın HDD'si ömrünü dolduruyor olabilir bu yüzden yavaş çalısıyordur.
Temizlik iyi gelebilir, yeni HDD'de alınabilir bunlar yetecektir , yetmezse SSD düşünülmelidir.
Milletin oynadığı oyunları küçümsemeyin herkez her oyunu oynayabilir .

Geri
Yukarı