TLOU oyun yükleme ekranında çok bekletiyor

Alparslan Mankal

Femtopat
Merhaba hocalar, oyunu PS3'de açıyorum. Hiçbir sıkıntı yok menüde ama yeni oyun deyince.
Böyle yükleniyor deyip kalıyor ilk başta %40 yüklüyor sonra bir daha %0 oluyor. 1 saat bekledim normali bu mu ya da bilmiyorum kaç saat beklemem lazım?

Bende seninle aynı konsolu kullanıyorum benimki de superslim ama ben oyunda böyle bir şeyyle karşılaşmadım oyunu nereden indirdin bir de cihaz kırık mı?

abdulo75

Decipat
Yer
Mars
Merhaba hocalar, oyunu PS3'de açıyorum. Hiçbir sıkıntı yok menüde ama yeni oyun deyince.
Böyle yükleniyor deyip kalıyor ilk başta %40 yüklüyor sonra bir daha %0 oluyor. 1 saat bekledim normali bu mu ya da bilmiyorum kaç saat beklemem lazım?

USB ile atmışsınız korsana desteğimiz yok bir ikinci elciden falan CD bulmanız veya PS Store'dan almanız gerek.

KS
AYDIN12

AYDIN12

Picopat
Yer
Ekranda Senin Konuna Bakıyor Ve Yardımcı Oluyor
Bende seninle aynı konsolu kullanıyorum benimki de superslim ama ben oyunda böyle bir şeyyle karşılaşmadım oyunu nereden indirdin bir de cihaz kırık mı?

Hocam USB bellek ile attım oyunu.
Hocam TLOU bekleme ekranında çok bekletir ama o kadar sürmemesi gerek bazen oyunun güncellemelerinden dolayı olmayabiliyor oyun güncellemesini silip deneyebilir misiniz?

Hocam v1.11 kurulu oyunda daha güncellemesi var mı?

Yukarı