The Last of Us yükleme ekranında çok bekletiyor

İşletim sistemi
Windows 10

Dt_Mby

Hectopat
Arkadaşlar Last of Us ilk çıktıgında girip biraz oynadım berbat durumda oldugu için kapadım 2 tane güncelleme geldi shaderı da tamamladım. Fakat oyun yükleme ekranında çok uzun süre bekletiyor yarım saate yakın bekledim açılmadı. Kapadım benzer bir sıkıntı yaşayan var mı?
  • AMD Ryzen 5 1600 AF, Sapphire RX570 4 GB.
  • Adata XPG 2×8GB DDR4 D10 3000MHz red RAM.
  • ASRock A320 HDV 4.0., Kingston A2000 512 GB M.2 SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:

Oyun HDD'ye mi kurulu? 30 dakika bekletiyormuş görmemişim :D HDD olsa bile normal değil.

HDD yok hocam PC'de. Şimdi denedim 15 dakikada açıldı. Sadece merak ediyorum, böyle bir problem yaşayan var mı?

Oyunu açmak daha kisa hale gelmis ama simdi de 'lütfen bekleyin' problemi var dakika başı çıkıyor.

Son düzenleme:
HDD yok hocam PC'de. Şimdi denedim 15 dakikada açıldı. Sadece merak ediyorum, böyle bir problem yaşayan var mı?

Oyunu açmak daha kisa hale gelmis ama simdi de 'lütfen bekleyin' problemi var dakika başı çıkıyor.
Ben "devam et" tuşuna bastıktan sonra bile çok bekliyorum, süreyi tamamlayamadan kapattım hemen. Siz de düzeldi mi bu durum yoksa hala yükleme ekranı çok mu bekletiyor? Yemin ederim kaldığım yerden devam edemez hale geldim şu yükleme süresi yüzünden.

Üstelik oyun Kioxia Exceria M2 SSD üzerine kurulu ve daha dün taktım bilgisayara, yeni yani.

Ben "devam et" tuşuna bastıktan sonra bile çok bekliyorum, süreyi tamamlayamadan kapattım hemen. Siz de düzeldi mi bu durum yoksa hala yükleme ekranı çok mu bekletiyor? Yemin ederim kaldığım yerden devam edemez hale geldim şu yükleme süresi yüzünden.

Üstelik oyun Kioxia Exceria M2 SSD üzerine kurulu ve daha dün taktım bilgisayara, yeni yani.
14-15 GB büyük güncelleme gelmiş. Güncellediniz mi?
2023-04-09_07-12-07.png

Bende bu guncellemeden önce dün girdim artik 3-4 dk da açılıyor ama oyun icinde lutfen bekleyiniz yazisi her 10dk da bir çıkıyordu yine kapattim oynamadim. Bakalim guncelleyip deneyelim ne olacak.

Bende bu guncellemeden önce dün girdim artik 3-4 dk da açılıyor ama oyun icinde lutfen bekleyiniz yazisi her 10dk da bir çıkıyordu yine kapattim oynamadim. Bakalim guncelleyip deneyelim ne olacak.

E şimdi de oyunun shaderlarını tekrar yüklüyor ben oynaması bu kadar zor bir oyun daha görmedim ya şaka mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı