Fortnite'da ilginç olay!

Merhabalar,
Oyunu oynayan bilecektir, 5. sezon yaklaşıyorken bir füze fırlatma olayı oldu. Bu füze atmosferde bir çatlak yarattı bu çatlak her saat büyüyordu bu arada. Daha sonra bazı yerlerde portallar açıldı ve içlerine bir şeyler aldılar. Buraya kadar gayet normal öyle değil mi? İşte size asıl bombayı patlatıyorum içine çektiği şeylerin içinde bir hamburger reklam için kullanılan bir şey anladınız siz işte :) Bir de polis arabası ne oldu dersiniz? Bu cisimler Los Angeles'in üst taraflarında çölü andıran bir yerinde bu cisimler aynen goruldu. Birkaç gündür çöl haritası geleceğine dair söylentiler var. Bir teorim var, bu cisimler çölü andıran bir yere götürülmedi mi? Bence haritadan her şey yavaşça çekilip çöl haritası oluşturulacak. Ben online bir oyunda bunun olmasından çok memnunum peki ya siz?

Screenshot_2018-07-08-08-56-35-583_com.android.chrome~2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Fortnite diğer Battle Royale oyunlarına karşı hikayesi olan bir oyun. Yani yenilikleri bir hikayeye bağlıyorlar ve daha farklı oluyor. Bir de "Bedava diye oynuyorlar" diyenler yok mu. :)

Benim düşüncem ya yeni bir harita gelecek ya da sonraki sezonun konsepti çöl olacak.

Bazı yerlerden orijinal olduğunu düşündüğüm çöl haritası fotoğraflari gördüm. Sızıntı olarak sizdirildigi söyleniyor. Fortnite bu her şeyi yapabilir bu güne kadar yaptıklarına bakarsak olmayacak şey değil.
Daha önce cadılar bayramında bal kabaklı roket yapmışlardı.

Son düzenleme:
Fortnite diğer Battle Royale oyunlarına karşı hikayesi olan bir oyun. Yani yenilikleri bir hikayeye bağlıyorlar ve daha farklı oluyor. Bir de "Bedava diye oynuyorlar" diyenler yok mu. :)

Benim düşüncem ya yeni bir harita gelecek ya da sonraki sezonun konsepti çöl olacak.
ŞŞT ekle beni.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı