Fortnite'ta az XP alımı neden olur?

Brs01

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle selam. Sorunumu hemen kısaca açıklıyorum. Fortnite'da XP aldığınızda bir altın renkte XP var bir de mor renkte XP var. Birkaç gün önce altın renkteki XP'leri alabiliyordum fakat bir zaman sonra bana mor XP vermeye başladı. Altın renkteki XP'nin bir sınırı mı var veya benzeri bir şey mi? Önceden oyun başına 100k+ XP alabiliyorken şimdi 20-30k ile bitiriyorum oyunu. Görev yapmama rağmen bu oran gayet az.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle selam. Sorunumu hemen kısaca açıklıyorum. Fortnite'da XP aldığınızda bir altın renkte XP var bir de mor renkte XP var. Birkaç gün önce altın renkteki XP'leri alabiliyordum fakat bir zaman sonra bana mor XP vermeye başladı. Altın renkteki XP'nin bir sınırı mı var veya benzeri bir şey mi? Önceden oyun başına 100k+ XP alabiliyorken şimdi 20-30k ile bitiriyorum oyunu. Görev yapmama rağmen bu oran gayet az.

Pek anlayamadım ancak bazen aşırı diye bir şey çıkıyor birkaç günlüğüne daha fazla XP veriyor sonra normale dönüyor.

Sanrım uzunzaman girmemiş ilk defa girenlere veriyorlardı ya da gemepass alınca veriyordu.

Arkadaşlar tamamen değişik şekilde XP veriyormuş haberiniz olsun arada yüksek veriyor arada düşük. Neden ve nasıl yüksek verdiğini çözemedim ama öyle.

Arkadaşlar tamamen değişik şekilde XP veriyormuş haberiniz olsun arada yüksek veriyor arada düşük. Neden ve nasıl yüksek verdiğini çözemedim ama öyle.

Aynı sorunu bende yaşadım mesela 2-3 günde 70 level falan oldum ardından XP'ler azalmaya başladı herhalde tahminimce haftalık bir sınır var 1 haftada çok fazla XP kasmasınlar diye xpleri azaltıyorlar çok oynayan kişilerin ama bu benim tahminim.

Yeni konular

Geri
Yukarı