Çözüldü Forum Script'i

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EmreTRk

Decapat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Merhaba. Belirli bir konu hakkında bir forum açmak istiyorum. Domain ve host işi illa bir yerden çözülür ama benim sorunum scriptte. PHP kullanmak istiyorum şu anda. Technopat'ın tasarımı çok hoşuma gidiyor ama acemi olara başlayacağım için XenForo'ya 900 TL gibi bir bütçe ayıramayacağım. PHP'de Technopat'a benzer bir tasarım var mıdır bunu sormak istedim. Bir de PHP kullanırsam eğer moderatör vs. gibi yetkilendirme sistemide ayarlayabilir miyim?

Bu işlerden anlayan bir arkadaş varsa bana bir el ATS'ın ya. 😁
Merhaba. Belirli bir konu hakkında bir forum açmak istiyorum. Domain ve host işi illa bir yerden çözülür ama benim sorunum scriptte. PHP kullanmak istiyorum şu anda. Technopat'ın tasarımı çok hoşuma gidiyor ama acemi olara başlayacağım için XenForo'ya 900 TL gibi bir bütçe ayıramayacağım. PHP'de Technopat'a benzer bir tasarım var mıdır bunu sormak istedim. Bir de PHP kullanırsam eğer moderatör vs. gibi yetkilendirme sistemide ayarlayabilir miyim?

Bu işlerden anlayan bir arkadaş varsa bana bir el atsın ya. 😁
PHP'den kastım phpBB buarada.

Çözüm
Hocam hiçbir yazılım bilgim yok malesef. Normalde blog açacaktım ancak forum bana daha mantıklı geldi.
Anladım. Korsan desteği verilemediğinden dolayı yardımcı olamayacağım (Xenforo için). Gerçekten bir forum açıp, bunu sunmak istiyorsanız, kullanıcı toplamak amacındaysanız lisans satın almanız çok daha iyi olacaktır.
Mevcut tasarım XML içerisinde, ve bilemiyorum. Hadi oldu, yapılabilir ancak ben uğraşmam çünkü zırt pıt hatalar çıkacak. En iyisi temiz sıfırından kodlama. Kayıt olmadan yazı yazamaması, giriş yapmadan beğeni yapamaması bunlar çok basit şeyler hocam asıl sıkıntı tasarım.
Anladım hocam. Yapıcak birşey yok ozaman ücretsiz bir phpbb ile deniyim olmadı ciddi bir şekilde yaparsam mecbur XenForo alıcaz.
Başka bir sorum olursa size nereden ulaşabilirim ?
Ha birde phpbb ile mybb arasında ne gibi farklar var bilginiz varmı ?

Anladım hocam. Yapıcak birşey yok ozaman ücretsiz bir phpbb ile deniyim olmadı ciddi bir şekilde yaparsam mecbur XenForo alıcaz.
Başka bir sorum olursa size nereden ulaşabilirim ?
Ha birde phpbb ile mybb arasında ne gibi farklar var bilginiz varmı ?
@iamtortue Instagram hesabımdan ulaşabilirsin, phpBB ile myBB arasındaki farkı bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı