XenForo Forum Moderatörü Yapma

• Konuyu başlatan Canberk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 3B
C

CPlOvEr

Ziyaretçi
@MF siz yetki vermek istediğiniz kişiyi Admin Kontrol Panelde üstteki Üyeler seçeğinine tıklayıp, sol üstteki Üyeler-Üye Listesi'nden seçmek istediğiniz üyeye tıklayıp, Üye Grubu: Süper Moderatör olacak şekilde ayarlayıp, ''Üyeyi Kaydet'' butonuna tıklayıp mı seçiyorsunuz? Yoksa sol üstteki Üyeler-Moderatörler-Yeni Moderatör Oluştur adımını takip edip mi yapıyorsunuz? Bunu soruyorum, çünkü 1. dediğimi yaptığımda istediğim gibi üye rütbesi gözükmeyip, yetki adı gözüküyor. Ancak 2. dediğimi yaptığımda, üye rütbesi gözüküyor, üye rütbesi yerine yetki adı gözükmüyor. Not: Her ikisinde de pankart gözüküyor.

Birde yönetici yaptığım kişilerde sol üst köşede ''Raporlar'' sağ üst köşede ''Admin Kontrol Panel'' bulunuyor. Başka yöneticilerin ekran görüntülerinde ''Raporlar'' kısmının hemen yanında ''Moderation Queue'' diye bir seçenek var. Ancak bende yok. Bir yerde eksiklik mi yapıyorum?
Birde yöneticiye veya süper moderatöre, admin kontrol panel yetkisini verip vermemek benim elimde değil mi? Yani her şeyi kendi isteğimize göre mi ayarlıyoruz?
Diğer sorularım için yeni konular açıp sizden yardım almaya devam edeceğim. Teşekkürler...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı