Forum Yazılımında Görmek İstediğiniz Özellikler

pottie4r

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, biz arkadaşımla forum açmaya karar verdik fakat forum yazılımları biraz pahalı geldi. Ben de hem kendimi geliştiririm hem de işimiz görülür kafasında forum yazılımı yapmaya başladım. Şuan gayet güzel ilerliyor. Siz olsanız bir foruma neler eklerdiniz? Ne gibi özellikler olmasını beklersiniz? Düşüncelerinizi bekliyorum ve eğer yapabileceğim bir şey ise hepsini yapmaya çalışacağım.

Ücretsiz forum yazılımları da var, phpBB gibi. Enerjinizi sıfırdan yapmaya harcamak yerine mevcut ekiplerle bir araya gelip onlara özellik eklemeyi düşündünüz mü?

Konuya cevabım:
  • Bildirim sistemi.
  • Modern sistemler gibi biri cevap yazarken bundan haberdar etme.

Merhabalar arkadaşlar, biz arkadaşımla forum açmaya karar verdik fakat forum yazılımları biraz pahalı geldi. Ben de hem kendimi geliştiririm hem de işimiz görülür kafasında forum yazılımı yapmaya başladım. Şuan gayet güzel ilerliyor. Siz olsanız bir foruma neler eklerdiniz? Ne gibi özellikler olmasını beklersiniz? Düşüncelerinizi bekliyorum ve eğer yapabileceğim bir şey ise hepsini yapmaya çalışacağım.
Ücretsiz forum yazılımları da var, phpBB gibi. Enerjinizi sıfırdan yapmaya harcamak yerine mevcut ekiplerle bir araya gelip onlara özellik eklemeyi düşündünüz mü?

Konuya cevabım:
  • Bildirim sistemi.
  • Modern sistemler gibi biri cevap yazarken bundan haberdar etme.
Öncelikle konuma cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. phpBB gibi ücretsiz yazılımları biliyorum fakat Web alanında kendimi daha da geliştirmek için kendim yazmayı tercih ediyorum. Söylediğiniz özellikleri ekleyeceğim. İyi haftalar dilerim.
Beğeni sayısı :D
Var zaten :)

Geri
Yukarı