Technopat'a gelmesini istediğiniz özellikler

1) Konu açma süresi azaltılsın. Mesela 1 konu açtın daha sonra 1 saat beklerken o an acil bir şey sorman lazım. Peni napıcaksın? 1 saat değil de 15 dakika beklesek daha iyi oda spam olmasın diye.
2) Profil mesaj sayısı 5 olsa iyi olur.
Zaten 5dk için de açılıyor çoğu konu gece gece yazmıyorsanız.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE verdiğiniz örnekten hareket edeceğim. "X fiyatına RTX 3050 alınır mı?" sorusuna "O fiyata alınmaz." cevabı geldi. Üstüne "O fiyata 3060 alınır" cevabı geldi. O noktadan sonra 2 kartın karşılaştırılması kaçınılmaz. Konu sahibi soracak "Aralarında ne fark var?" diye. Karşıdaki adam Evrim Ağacı gibi "O da başka bir videonun konusu" mu diyecek?

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE verdiğiniz örnekten hareket edeceğim. "X fiyatına RTX 3050 alınır mı?" sorusuna "O fiyata alınmaz." cevabı geldi. Üstüne "O fiyata 3060 alınır" cevabı geldi. O noktadan sonra 2 kartın karşılaştırılması kaçınılmaz. Konu sahibi soracak "Aralarında ne fark var?" diye. Karşıdaki adam Evrim Ağacı gibi "O da başka bir videonun konusu" mu diyecek?
@PARASIZ_ERKEK demiyor ki başka biri yazıyor. Konu sahibi yazıyor RTX 3060 alınır mı diye.

Yeni bir özellik atıyorum ortaya. Medya bölmüne 200 mesaj veya 5 önce üye olanlar ve daha uzun süre önce üye olanlarda medya bölmüne resim yükleyebilsin. Ve sosyalın AMP ve telefondaki web versiyonları yenilensin.

Yeni bir özellik atıyorum ortaya. Medya bölmüne 200 mesaj ve ya 5 önce üye olanlar ve daha uzun süre önce üye olanlarda Medya bölmüne resim yükleyebilsin.
O özelliği bir ara açmışlardı ama kötüye kullanımdan dolayı kapattılar sanırım. Yani en azından ben o sebepten kapatırdım çünkü çok boş paylaşımlar olmuştu. (Örn: Sovyet bayrağı)

O özelliği bir ara açmışlardı ama kötüye kullanımdan dolayı kapattılar sanırım. Yani en azından ben o sebepten kapatırdım çünkü çok boş paylaşımlar olmuştu. (Örn: Sovyet bayrağı)
Denetimli olsa çok iyi olur. O zamanlar denetimsizdi.

Evett yeni özellik fikri yok mu hiç?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı