Forum'da alınan cezalar

Yer
KOZAN
Daha fazla  
Meslek
NE BİLEYİM Kİ BİR GÜN BİR İŞİM OLURSA YAZARIM
Evet forumda alının cezalar hakkında bir sorum olacaktı. Genelde dil bilgisi ve yanlış başlık yazmaktan ceza alıyorum bir sarı iki kırmızı kırmızılar 10 puanlık cezalar böyle kaç ceza daha alırsam forum dan atılıyorum.Birde forumdan böyle ceza alınca atma var mı?

Hayır o 10 Puanların hiç bir anlamı yok, 10 puan 1 gün sonra bitiyor 10 puan demek 1 gun ceza.

Milyonlarca kez forumda 10 puan ceza alsan bile sınırsız atılmazsın.

Ancak küfür hakaret vesaire edersen sınırsız atılırsın.

Hayır o 10 Puanların hiç bir anlamı yok, 10 puan 1 gün sonra bitiyor 10 puan demek 1 gun ceza.

Milyonlarca kez forumda 10 puan ceza alsan bile sınırsız atılmazsın.

Ancak küfür hakaret vesaire edersen sınırsız atılırsın.
Küfür, hakaret, sahtekarlık gibi durumlarda sadece Technopat.net/forum 'dan atılmakla kalmıyor tabi. :)

Aman tek öyle olsun ben de sonu nereye gider diyecektim. Tabiyi ki atılma yokmuş diyede dil bilgisini boş ver demicem elimden geldiğince dikkat ediyorum ancak arada bir oluyor ufak dil bilgisi ve başlık yanlışları.

Aman tek öyle olsun ben de sonu nereye gider diyecektim. Tabiyi ki atılma yokmuş diyede dil bilgisini boş ver demicem elimden geldiğince dikkat ediyorum ancak arada bir oluyor ufak dil bilgisi ve başlık yanlışları.

Mesela tabiyi ki değil tabii ki diye yazılır, demicem değil demeyeceğim diye yazılır.

Bunlara dikkat edersen sorun yok. ;)

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı