Forumda bulabildiğiniz en eski mesajınızı bulabilir misiniz?

Dürüst olursaaam.
Hiç uğraşamam.
Düzenleme:
Ekran Alıntısı.PNG

2'si bir arada.

Son düzenleme:
Oyunlara para vermek aptallık.Bazı arkadaşlar korsan oyunlara destek vermiyoruz ne demek ya.
NOT:200 TL oyuna para vereceğime aç çocuğu doyurup üstüme kıyafet alırım insanlar çok cahil.Sırf bunu söylemek için üye oldum.
Yazım kurallarına uymayan mesajlarım vardı ilk üyelik zamanları ve korsana desteği vermiyorlar diye sinirden üye olmuştum :D Ne zaman sürekli ban yeyince bu konularda vazgeçmiştim. Artık içimden yazıyorum böyle mesajları veya destek yok diye yazıyorum, ne kadar içimden desem var diye :D

Bu mesajı düzenlemeyip attığım için veya destek veriyor sanıp ceza almayız inşallah. O zaman yazdığım en eski orijinal mesajımı paylaştım.

Bir yılı geçmemiş eski diye mesajı yayınlayanlara ayrı gülüyorum :) Şöyle en az 3-5 sene olacak ki eski olsun.

Son düzenleme:
@Recep Baltaş @24099
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
6:53'ten sonrasını izleyin. Aklıma nedense bu geldi. :D

1 seneden eski mesajlar için ceza alınacağını sanmıyorum. :D

Screenshot_136.png

Daha ilk mesajımdan yazım kurallarına uyuyormuşum. Gerçi bu benim 2. hesabım, bundan önce 2013 yazında açılmış başka bir hesabım vardı fakat tüm bilgiler o dönemdeki cihazda kayıtlıydı ve otomatik giriş yapıyordum. Sonra cihaz değişince eski hesabın ne kullanıcı adını, ne mail adresini ne de şifresini hatırlamadığımı fark edip bunu açmıştım.

Ben başlıyorum. İlk kayıt olduğum gün attığım mesajımı buldum.

Bu arada itiraf ediyorum ki suçsuz değildim.
Ban yeme sebebim farklı hesaptan aynı telefon numarasıyla giriş yapmış olduğum diğer hesapta hile açmam. :D
Ayrıca bakınız: Kötü Oynayan Rakip Bir Anda Çok iyi Oynamaya Başlıyor - Technopat Sosyal

Ekleme: Lütfen konuda eski mesajları bulup tartışalım. :) İlk mesajımın VAC yasaklaması ile ilgili olduğundan konu oyunlara veya hile kullanımına sapmasın.
1 hafta önce bilgisayarımda "Windows'u Etkinleştir" yazısı ile karşılaştım fakat karşılaşmaz olsaydım.
Fps değerlerim o kadar düştü ki çıldıracaktım. Şimdi işe yazı çıktıktan sonra ki FPS değerlerimi sunmak isterim.

League of Legends: 140 dan 80'e, CS:GO: 85'den 65'e ve bir de drop başladı.

Euro Trucks Simulator 2 MP: 30 dan 20'ye ve drop yiyor.

En kısa zamanda götürmeye çalışacağım fakat pek imkanım olmadığı için bu siteye danışmak istedim.

Daha sonradan korsan olarak o yazıyı kaldırdım. Hiçbir şey değişmedi. :)

GTA 5 yükledim ve ses gelmiyordu. Bana DirectX yükle dediler ve DirectX yüklemeye çalıştığım andan itibaren her DirectX'i yüklemeye çalıştığımda bana log dosyalarına bakmamı söylüyor, bende bunun webli mebli bir şeyi vardı onu yükledim ve o ise bana advpack.dll diye bir hata verdi. İnternetten avpack.dll indirdim bu seferde advpack.dll'yi her system32'ye atmaya çalıştığımda izin verilmedi diyor, normalde bilgisayarda tam yetkiye sahibimdir ve system32 klasörüne istediğim gibi bozuk DLL atabiliyorum. Bu konuyu araştırırken Recep Baltaş'ın yüklenmeme sebebinin DX kurulu olmadan önceki attığınız dosyalardır diye bir mesajını gördüm ve bugün ise birçok programın bu nedenler sorunu çalıştığını fark ettim (MTA'sa yüklediğimde aynı hatayı verdi ama oynayabiliyorum) şimdi tek çare format mı? Format atmadan bir şey yapma şansım yok mu? Yardımcı olursanız sevinirim.

Hay Maşallah! Ne kadar uzun bir yazı yazmışım. İlk konuma doğru düzgün kimse yardımcı olmadı. Sorun, DirectX dosyalarını saçma sapan yüklememden kaynaklanıyormuş format atınca çözüldü sorunum. Ve bu konu sayesinde Technopat benim hayatımı değiştirdi. Bu arada itiraf etmeliyim, GTA 5'i crack olarak kurdum. Halen oynuyorum.

Geri
Yukarı