Forumda geçirdiğim vakti nasıl azaltabilirim?

Çarı Megapat yapıp zirvede bırak.

Xantern.png

Şaka bir yana, belirli rütbeleri hedef alıp ulaşınca daha az aktif olmayı deneyebilirsin.

Şifreni değiştir yeni şifreyi kağıda yaz kağıdı başka bir odada pek açılmayan bir dolap vs varsa oraya koy zorunda olmadıkça üşenip girmezsin.

Moderasyondan bir düşman edin yeterli. Yazım yanlışın olmayan mesajından ceza verirler. Efendime söyleyeyim ortada hiçbir şey yokken tutup üsluptan ceza verirler. Örnekler çoğaltılabilir.

Bilmiyorum belki işe yarar mı ama çıkış yaptıktan sonra tarayıcı verilerini 'tüm zamanlar' şeklinde kökünden kazıdıktan sonra bir daha giriş yapmamak üzere giriş yapmama bilinci üzerine tüm bu sanal kapıları kapatabilirsin. Hatta bu konuyu açmışken ben de bir daha giriş yapmamak üzere ayrılayım en iyisi, zamanımın belli bir kısmının yine eskisi gibi bu bağımlılıkla kaybolduğunu anlamaya başladım hatta yeniden gelmekle hata bile ettim, neyse sana da bu yolda bol şans. Zamanını iyi değerlendir derim 😉

Hocam cidden gittiniz mi ya😭
Çarı Megapat yapıp zirvede bırak.

Eki Görüntüle 1243156

Şaka bir yana, belirli rütbeleri hedef alıp ulaşınca daha az aktif olmayı deneyebilirsin.

Yaptık :)

Son düzenleme:
Arkadaşlar en başta forumu günde maksimum 15-20 dakika öylesine troll için kullanıyordum. Artık sürekli forumda geziyorum sanki insanların sorunlarını çözmeye çalışmak zorunluluk gibi geliyor. Bunu yapmazsam kendimi rahatsız hissediyorum. Bilgisayara oturup müzik dinliyorum bir süre sonra fark ediyorum ki sosyale girmişim konuları okuyorum. Bilgisayarda forumda takılıyorum, sıkılıp telefonumu alıyorum bir bakmışım bu sefer de telefondan sosyale girmişim. Bunu nasıl azaltabilirim arkadaşlar günde 4-5 el LoL oynardım eskiden artık haftada 3 el zor oynuyorum. 😫😖😩

LoL'ü azaltmışsın. Daha ne istiyorsun?🧐

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı