Forumda herhangi önemli bir yerde çalışan bir yetkili var mı?

Gereksiz bir konu olduğu için böyle bir yorum yaptım. Sevgili bulamıyom ya diye konu açılan bir forumda NASA çalışanı beklemek komik olurdu. Önemli bir yerde çalışan kişi yazmışlar zaten yazılım bilen değil.
Sadece yazılım bildikleri için etiketlemedim.
Sevgili bulamıyom ya diye konu açılan bir forumda NASA çalışanı beklemek komik olurdu.
NASA'da çok az sayıda türk çalışması, bu forumda NASA çalışanı beklemememiz için daha büyük bir etken.
Gereksiz bir konu olduğu için böyle bir yorum yaptım.
Gereksiz bir konu olması, gereksiz ve ironik mesajlar yazmanı gerektirmez.

Son düzenleme:
Onemli olup olmadigi kisiden kisiye degisir ama Akbank ve Turkcell de yazilim muhtendisi/mimari olarak calistim. Simdi kendi sirketim var, bir kac tane Amerikan firmasiyla ortak yazilim gelistiriyoruz.
Sanal dedim oyuzden sayilmaz ama ben yinede soru sorayim size suan mesajlar arasinda en ust yerde siz calisiyorsunuz bu arada bende akbank kullaniyorum neyse, sorulars geçelim nasil basvurdun yani oraya nasil aldilar seni.

Sanal dedim oyuzden sayilmaz ama ben yinede soru sorayim size suan mesajlar arasinda en ust yerde siz calisiyorsunuz bu arada bende akbank kullaniyorum neyse, sorulars geçelim nasil basvurdun yani oraya nasil aldilar seni.
Birine kariyer netten ulastim, digeri Linkedin'den bana ulasti. Mulakatlari gectim girdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı