Forumda hesap satışı neden serbest?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Korsan oyunlara destek verilmemesiyle derdiniz ne anlamadım. Her konuyu bir şekilde korsan yazılımlara verilmeyen desteğe bağlıyorsunuz. Ki tam olarak verilmiyor da denilmez, sorun sistemsel ise veriliyor. Hesap satışı konusu zaten başka bir olay, kısacası alan memnun satan memnun. Belli ki alışveriş yapanlar sorun da yaşamamış. Forum kurallarında da yasak olduğu belirtilmediği için de hesap satışının yapılmasında sorun görmüyorum.
O zaman crack indirdiğimde linki paylaşan memnun, indiren memnun. Biz de bir sorun yaşamıyoruz. Bunun da mı serbest olması gerekiyor? Crack kullanmakla hiçbir farkı yok bu şekilde 100 kişiye hesap satmanın.
Forum kurallarında belirtilmemiş diyorsun, sebebini soruyorum zaten. Konuyu okumamışsınız sanırım. Lütfen dikkatli bir şekilde okuyun.

Yaptığınız şey etiklik açısından korsan oyun bakış açısına göre bir farklılık yok onu diyor arkadaş? Bunun cevabı ne senin için?
Bak güzel kardeşim. Sistemi olup da FIFA 21 gibi 420 TL'lik oyunu oynamayan insan çok. Cracki e yok. Adam ne yapabilir sence? Oynama diyeceksen, kimse sana sormaz oynayayım mı oynamayayım mı diye. Onca kızacak şey varken forumda hesap satışı yapan kişilere dalaşıyorsunuz. Buradan yasaklanırsa yasaklansın, bir sürü site var. Buradaki kişilere ben daha ucuza veriyorum.

O zaman ikinci el konsol oyunu satanları da linçleyelim, sonuçta para yapımcıya gitmiyor.

Bak güzel kardeşim. Sistemi olup da FIFA 21 gibi 420 TL'lik oyunu oynamayan insan çok. Cracki e yok. Adam ne yapabilir sence? Oynama diyeceksen, kimse sana sormaz oynayayım mı oynamayayım mı diye. Onca kızacak şey varken forumda hesap satışı yapan kişilere dalaşıyorsunuz. Buradan yasaklanırsa yasaklansın, bir sürü site var. Buradaki kişilere ben daha ucuza veriyorum.
Söylediğin şey korsan oyun mantığıyla hiçbir farkı yok. Eğer korsan oyun yasaksa bu da yasaklanacak. Eğer bu yasak değilse korsan oyun yasağı da kalkmalı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı