Forumda hesap satışı neden serbest?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yahu sizde takmissiniz yapimci yapimci. Adamlar dunya kadar para kazanıyorlar birakinda satilsin su hesaplar zaten ekonomi berbat millet oyun almakta bile zorluk cekiyor. 5-10 TL'ye hem hesabi magazadan satin alan kisi kârda hem hesabi 5 TL'ye satin alan kisi kârda.

Neyse hiç birinizle ugraşamayacağım. İstediğiniz kadar yazın. Bir gram uğrumda değilsiniz. Boşuna ceza yemek istemiyorum ahlak bekçileri. :D
Yahu sizde takmissiniz yapimci yapimci. Adamlar dunya kadar para kazanıyorlar birakinda satilsin su hesaplar zaten ekonomi berbat millet oyun almakta bile zorluk cekiyor. 5-10 TL'ye hem hesabi magazadan satin alan kisi kârda hem hesabi 5 TL'ye satin alan kisi kârda.
Bırak dostum bunlar ahlak bekçileri.

Yahu sizde takmissiniz yapimci yapimci. Adamlar dunya kadar para kazanıyorlar birakinda satilsin su hesaplar zaten ekonomi berbat millet oyun almakta bile zorluk cekiniyor. 5-10 TL'ye hem hesabi magazadan satin alan kisi kârda hem hesabi 5 TL'ye satin alan kisi kârda.
Hocam yazılan şeyleri bir okuyun da ondan sonra görüşünüzü belirtin lütfen. Zaten bizim anlatmaya çalıştığımız şey farklı.

Forumda bu kadar okuduğunu anlayamayacak kadar kapasitesiz insan olduğunu bilmiyordum.

Konuyu okumaktan acizsiniz sanırım. Sorun hesap satılmasından çok korsandan farkı olmamasına rağmen korsan yasakken hesap satışının olması. Ya ikisi de serbest olur ya da hiçbiri olmaz.

Evet arkadaş iyice kafayı dağıtmış bulunuyor :). Bu forumlarda başka bir fikir edinme çabası yerine bu şekilde tek bir bakış açısı ile insanlara çok faydan dokunuyordur :D.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı