Forumda neden herkes Kaspersky ve Malwarebytes fanı?

İkisi de güzel programlar fakat üstte zaten o öneri varken sırf beğeni almak için 10 kişi aynı şeyi yazıyor, rahatsız edici bir durum.
Maalesef böyle bir durum var.
Sizin önerdiğiniz antivirüsler nedir?
Hocam kötü demedim zaten bende öneririm ama bir konunun altına sayfalarca Kaspersky yazanlar olduğu için sormak istedim.
Malwarebytes Antivirüs değildir.
Teşekkürler.
Daha iyisini yaptıysanız onu önerelim? :)
Şu anlık kendi antivirüsümü yapmadım.

En iyisi demek doğru olmaz. En iyi antivirüs sürekli değişiyor. Bildiğim kadarıyla şu an en iyileri Kaspersky, Bitdefender ve Norton. Hangisini kullanacağınız tercih meselesi.
Hepsi birbirinden iyi :D.
Maalesef böyle bir durum var.

Hocam kötü demedim zaten bende öneririm ama bir konunun altına sayfalarca Kaspersky yazanlar olduğu için sormak istedim.

Teşekkürler.

Şu anlık kendi antivirüsümü yapmadım.
Malwarebytes ile Kaspersky beraber kullanılınca daha iyi oluyor ama.
Malwarebytes bazen kaspersky'ın bulamaadıklarını buluyor ender de olsa.
Kaspersky açık kalsın, ayda bir Malwarebytes ile taratmak iyi olur.

Arkadaşlar Norton, Kaspersky, Bitdefender gibi uygulamalardan birini diğeriyle karşılaştırmak zor.
Hepsi şampiyonlar ligi gibi yani Kaspersky yerine Bitdefender kurduysan GG diye bir mevzu yok.
Ama database olarak en geniş olanı Kaspersky diyordu @Murat5038 hocam.

Bu linkten okuduğuma göre anti-malware daha iyi. İkisinden birini kullanmak durumunda anti-malware daha mantıklıymış. Ama PC'niz modernse Malwarebytes anti-virüsle uyumlu çalışıyormuş. Daha iyi oluyormuş.

Bu linkten okuduğuma göre anti-malware daha iyi. İkisinden birini kullanmak durumunda anti-malware daha mantıklıymış. Ama PC'niz modernse Malwarebytes anti-virüsle uyumlu çalışıyormuş. Daha iyi oluyormuş.
Modern bilgisayar derken?

İyi anti virüsler fakat herkesin bunları yazması ilginç. Acaba bunun başka bir nedeni var mı?
Kaliteli ürün önerilir. Bunun başka açıklaması yok. Başkası işini doğru yapamıyorsa kalteli olan sunulur.

Geri
Yukarı