Forumda neden önemsenmiyorum?

Onca gereksiz sorunun sayfalarca konuşulduğu bir platformda neden gerçek sorularıma cevap bulamıyorum?

Gereksiz konular teknik bilgi ve tecrübe gerektirmiyor. Bu sayede herkes fikrini belirtebiliyor. Dogal olarak da mesaj yazanlarin sayisi yüksek oluyor.

Teknik bilgi gereken konulara ise aksine herkes cevap vermez. Veremez. Yanlis bilgi verince uyari alacagi icin kimse bu riske girmiyor.

Ayrica buranin bir forum oldugunu unutmayin. Insanlar bos zamaninda tamamen kendi istegi üzerine yardim etmeye calisiyor. Yönetici arkadaslarimi bilemem, fakat bizler buranin ücretli elemanlari degiliz. Bu sebepten ötürü beklediginiz anda cevap alamayabilirsiniz. Böyle durumlarda ise 24 saat gectikten sonra actiginiz konuyu öne cikarabilirsiniz. Forumdaki bilgili arkadaslarimizi etiketleyebilirsiniz.

Konular bazen acildiktan sonra seri bir sekilde arka siraya dogru ilerliyor, cünkü pandemiden dolayi bayagi bir yogunluk söz konusu. Bu da actiginiz konunun görülmeme ihtimalini artiriyor.

"Ben hep bakıyorum konuyu @BalikŞuşişi açmış ise kaçıyorum."

Merak etmeyin bunlar çok az siz önemsenmiyor değilsiniz. "Nasılsınız?" Konusunun 200 mesaj alması doğal çünkü nasıl olduğumuzu biliyoruz ama siz Linux hakkında bir soru sorarsanız ben gelip yardım etmem mesela. Çünkü bilmiyorum.

Belki de 8 tane dizi/film önerisi adı altında konu açtım. Toplasam 8 sayfa etmez. Çok kafana takma ve xx_babapro_xx gibi aşırı karşıt kitleye sahip olan konular açma. Mesaj sayın arttıkça etkileşim artar.

Bana çok saçma ve gereksiz gelen konulara baktığımda sayfalarca yanıt görüyorum. Fakat tavsiye veya cevap almak istediğim sorularımda neredeyse hiç etkileşim görmüyorum. Nadir de olsa yanıtlar geliyor fakat 2 tane fanboyun yorumunu yeterli bulamıyorum. Onca gereksiz sorunun sayfalarca konuşulduğu bir platformda neden gerçek sorularıma cevap bulamıyorum? Neden bana yanıt vermiyorsunuz? :(
Bu senin Avatarından kaynaklanıyor. Ben mesela bu forumun yıldızıyım. Avatarım bilinen bir kahramana ait.

Bana çok saçma ve gereksiz gelen konulara baktığımda sayfalarca yanıt görüyorum. Fakat tavsiye veya cevap almak istediğim sorularımda neredeyse hiç etkileşim görmüyorum. Nadir de olsa yanıtlar geliyor fakat 2 tane fanboyun yorumunu yeterli bulamıyorum. Onca gereksiz sorunun sayfalarca konuşulduğu bir platformda neden gerçek sorularıma cevap bulamıyorum? Neden bana yanıt vermiyorsunuz? :(
Ben de önemsenmiyorum. Özellikle sohbet konusu açıldığı zaman kimse benimle konuşmuyor. Etiketlediğim kişiler gelmiyor sohbete. Bir şey yazıyorum görmezlikten geliyorlar. Yokmuşum gibi davranıyorlar.

Geri
Yukarı