Forumda size en çok kim veya kimler yardım etti?

üyeadi321321

Hectopat
Hepimizin zora düştüğü, bir sorun yaşadığı ve bunun neticesinde forumda yardım aradığı anlar olabiliyor. Sorum şu arkadaşlar, forumda size en çok kim veya kimler yardım etti?

Bu yardım, bir fikir alışverişi olabilir. Yeni şeyler öğrenmenize, fikirlerinizin değişmesine sebebiyet vermiş olabilir bu kişi veya kişiler.

Ben: @Vavien. @alhyprn hocalarım @Vavien. hocam açtığım lise ve üniversite konularında bana çok yardımcı olmuştu @alhyprn hocam kafamda bazı şeylerin oturmasına yardımcı oldu. Ayrıca onaylanmayan saçma konularım olmuştu, bu konuların onaylanmaması beni ilk başta rahatsız etse bile sonradan, açtığım o konuların ne kadar gereksiz ve saçma konular olduklarını anlamamda yardımcı oldunuz. Bu yüzden moderatörlere teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Hepimizin zora düştüğü, bir sorun yaşadığı ve bunun neticesinde forumda yardım aradığı anlar olabiliyor. Sorum şu arkadaşlar, forumda size en çok kim veya kimler yardım etti?

Bu yardım, bir fikir alışverişi olabilir. Yeni şeyler öğrenmenize, fikirlerinizin değişmesine sebebiyet vermiş olabilir bu kişi veya kişiler.

Ben: @Vavien. @alhyprn hocalarım. Ayrıca onaylanmayan saçma konularım olmuştu, bu konuların onaylanmaması beni ilk başta rahatsız etse bile sonradan, açtığım o konuların ne kadar gereksiz ve saçma konular olduklarını anlamamda yardımcı oldunuz. Bu yüzden moderatörlere teşekkür ederim.
Forumda yeni olduğum için pek bir şey diyemiyorum.
Eskiden forumda hesap açmadan konulara bakıyordum.
Ama @JakerT4 diyebilirim.

@Murat5038, THE_MILLER, @BERWAR ve @24099

İlk üç kişi açtığım konularda yardımcı olmuştu. Akil hocam ise daha çok başkalarının/kendi açtığı konularda beni bilgilendiren birisi. ☺️

@Bora Dere sen de varsın hocam. Forza Horizon 4'ü sayende açabilmiştim. 😍
@Eray T ile zaman zaman bilgi ve fikir alışverişi yapıyoruz. 😎

Elbette sayısız, yardımcı olan ve benim unuttuğum kişiler de vardır. Onlar kendilerini biliyorlardır. Unutmuşsam kusuruma bakmasınlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı