Forumdaki anime resimli kimseler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

James Gosling

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Cidden bu tiplerden bu forumda özellikle çok fazla var. Alakasız konuların altına gelip “Sistem bilgilerinizi yazın.” veya “Bu din saçmalıklarından kurtulun artık siz de.” gibi şeyler yazıp kendilerini havalı sanan asosyal insanlardan oluştuklarını düşünmekteyim.

Cidden bu tiplerden bu forumda özellikle çok fazla var. Alakasız konuların altına gelip “Sistem bilgilerinizi yazın.” veya “Bu din saçmalıklarından kurtulun artık siz de.” gibi şeyler yazıp kendilerini havalı sanan asosyal insanlardan oluştuklarını düşünmekteyim.
Öyle bir konuya denk geldiysen link atar mısın? Ben şahsen öyle düşünmüyorum.

Tam tespit :D :D :D sürekli toplum ne derse tam tersini der bu tipler, amaçları arkadaş ortamlarında havalı olmaktır. Birşey olduğunda annesi nazar değmiştir der ona inanmaz eleştirir, sonra gider Google'den burç yorumları der onlara inanır.Geneli böyle herkes değil tabikide :D

Böyle şeyler forumda yazılıyor sıkça da bunun sebebinin "Profil fotosuna Anime koyma" olması pek alakalı görünmüyor.
Ama tesadüfen hep öyle denk geliyor bana da :D.

Doğru. Benimde zaman zaman denk geldiğim oluyor. Benim profil resmimde bir animeden sanırım ama hoş geldiği için koydum. Anime ile uzaktan yakından alakam yoktur. Ha pokemon anime sayılıyorsa onu 10 sezon izledim onun dışında 0.

Bir insanı asosyal diye aşağılamak neyin kafası merak ediyorum.
Normalde sosyal ama yalnız takılmaktan zevk alabilir bir insan. Herkes extrovert olmak zorunda değil bazı insanlar introvert dır.

İntrovert içine kapanık kimse demek yani bütün duygularını hayatını içinde yaşamaktan zevk alan kimse demek yalnız kalmayı bilen kişi demek. Extrovert ise duygularını paylaşmadan duramayan sosyalliğe bağımlı birey demek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı