Forumdaki en havalı meslek kimin?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mesleğin havalısı olmaz. Bizim ülkemizde mesleklere göre insan yargılandığına göre bu tür konuların açılması normal aslında.

Yine kavga var, birayla fıstık kapıp geliyorum bekleyin bir dakika. Bu konudan bile kavga çıkarma başarıldı ya gerçekten hayret ediyorum. :D

Benim asıl mesleğim de şimdiki mesleğim de havalı değil. Birisinde elini çarpsan denk geliyor ama 6 ay bile olsa Microsoft tecrübem olmuştu. Diğerinde ise sadece büyük oyun firmalarına iş yapıyor olsam "eh biraz" derdim ama mimari sahne üzerine daha ağırlıklı iş yapıyorum o da elini sallasan denk geliyor. Kısacası ben bu yarışmada yokum ama forumda kardiyolog, nörolog, bilim insanı falan varsa oyum onlardan yana. :D

Bu forumdaki en havalı ve yapmak için gerçekten fazla bilgiye sahip olunması gereken bir mesleğe sahip olan var mı?
Not: Öğrencilik bence en havalı meslek.:)
45 yaşındayım 25 yıllık sanayiciyim 3 tana üniversite okudum ve şu anda yıldız teknik üniversitesi bilgisayar mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim 18011801 .. daha ne olsun

Yine kavga var, birayla fıstık kapıp geliyorum bekleyin bir dakika.

Benim asıl mesleğim de şimdiki mesleğim de havalı değil. Birisinde elini çarpsan denk geliyor ama 6 ay bile olsa Microsoft tecrübem olmuştu. Diğerinde ise sadece büyük oyun firmalarına iş yapıyor olsam "eh biraz" derdim ama mimari sahne üzerine iş yapıyorum. Kısacası ben bu yarışmada yokum ama forumda kardiyolog, nörolog, bilim insanı falan varsa oyum onlardan yana. :D
Hocam microsoft gibi bir şirkette çalışmışsınız. Daha ne olsun?

Hocam Microsoft gibi bir şirkette çalışmışsınız. Daha ne olsun?
Benim gibi giriş seviyesi çalışanlar için iş hiç de havalı ya da iyi değil. Zaten görevim de tecrübeden dolayı öyle kritik bir konumda değildi. :D 6 haftalık proje + 4.5 aylık da tam zamanlı işe ancak katlanabildim.

Hiç de havalı değildi. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı