Forumdaki troll tipler ve konularda sohbet edilmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şu an bir moderatörün bu konuyu izlemediğini nereden biliyorsunuz? Koskoca forumda birkaç konuda bulunan eksiklere bakarak tüm ekibin emeğini çöpe atacak değiliz. Lütfen daha düşünceli olalım. Ama benim de tavsiyem moderatör sayısının artmasından yana. (Kargaşa vb. kıskançlıklara neden olacaksa hiç söylemediğimi varsayın.)

Şu an bir moderatörün bu konuyu izlemediğini nereden biliyorsunuz? Koskoca forumda birkaç konuda bulunan eksiklere bakarak tüm ekibin emeğini çöpe atacak değiliz. Lütfen daha düşünceli olalım. Ama benim de tavsiyem moderatör sayısının artmasından yana. (Kargaşa vb. kıskançlıklara neden olacaksa hiç söylemediğimi varsayın.)
Konum hala açılmadı ve çevrimiçi yönetici görünmüyor.

Zaten bütün moderatörlere böyle deme hakkına kimse sahip değil, ilgilenenler var tabii. Fakat en başta dediğim gibi moderatör sayısı 2 katına çıkartılmalı. Çok çok aşırı boş insan doldu şu foruma.

Konum hala açılmadı ve çevrimiçi yönetici görünmüyor.

Çevrimiçi moderatör sistemi biraz hantal. Çevrimiçi olan kişileri de göstermeyebiliyor. Ek olarak hala geceden kalma konuları açmak için uğraşıyorlardır. Lütfen daha anlayışlı olun. Onlar da insan, robot değiller ya. :)

Şu an konudan biraz sapacağım. Ama neredeyse hiçbir mod aktif olmuyor. Geçen bir konu açmıştım. Ve 52 dakika sonra onaylandı, yani ne diyeyim? Tamam onların da işi gücü vardır ama 52 dakikada 1 mod bile aktif olmaz mı be?

Şu an konudan biraz sapacağım. Ama neredeyse hiçbir mod aktif olmuyor. Geçen bir konu açmıştım. Ve 52 dakika sonra onaylandı yani ne diyeyim. Tamam onlarında işi gücü vardır ama 52 dakikada 1 mod bile aktif olmaz mı be.
Tek konu açan sen değilsin ki, tek iş konuyu onaylamak da değil. Varsa yazım yanlışları düzeltiyor ondan sonra açılıyor. Moderasyon ekibi kötü değil, yetersiz. Daha fazla kişi alınması gerekiyor. Moderasyon ekibine gram suç bulmuyorum çünkü hepsi insan, okulları var, işleri var, özel hayatları var, kimse maaş almıyor moderasyon ekibinde, adamlar gayet iyi işlerini yapıyorlar. Bu kadar aktif bir forumda ya konu açarken onay olayı kalkacak (o zaman da çok fazla kalitesiz, kirli konu açılır) ya da daha fazla kişi alınacak. O kadar.

Tek konu açan sen değilsin ki, tek iş konuyu onaylamak da değil. Varsa yazım yanlışları düzeltiyor ondan sonra açılıyor, moderasyon ekibi kötü değil yetersiz, daha fazla kişi alınması gerekiyor.

Bunun ben de farkındayım, kötü olduğunu söylemedim. Moderatörlerin kocaman bir foruma yetmediğini, daha fazla alınması gerektiğini anlatmaya çalıştım.

@BerkayZ87 Mesela örnek konuyla alakalı mesaj yazan bir kişi bile yok. Bu konulardan sürüyle var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı