Forumdaki troll tipler ve konularda sohbet edilmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@BerkayZ87 Mesela örnek konuyla alakalı mesaj yazan bir kişi bile yok. Bu konulardan sürüyle var.
Sinir oldum şuna ya. Her sağlık ve bilmediği konulara saçma sapan yorum atanlar, milletin namusuna ahkam kesenler perma ban alsa keşke.

Sansürleyip küfür yazanların ban yemesi lazım bence.
Yemedikleri ne malum?

Her toplumda toksikler var. Burada da toplum var. Pandemiyle de daha da çoğaldı.

Şu konu onayı beni deli edecek en son. Acil hata çıkınca 20 dakika bekliyorum, sonra çözülüyor, konuya gerek kalmıyor.

Bazı açtığım konular ise 2 dakikada onaylanıyor. Nasıl iş ya bu?
Konu onay sisteminin amaçları ve avantajları bariz. Onaylanma süresi tamamen yoğunluğa bağlı.

Konum hala açılmadı ve çevrimiçi yönetici görünmüyor.
Çevrimiçi yönetici kısmı sıkıntılı.

Bir de şey sıkıntısı var forumda, gece 10-11 gibi açılan konular onaylanmıyor, yığılıyor. Sonra aniden hepsi onaylanıyor, benim konum da arada kaynıyor. Daha önce başıma çok geldi, neden olduğunu bilmiyorum.
Yanlış, gece 3 sonrası onaylanmıyor. Bizim de uykuya ihtiyacımız var sonuçta, değil mi?

Arkadaşlar, bunu tartışırken bile konu dışına çıkmışsınız. Yok beni mi kastettin? Ben şöyle yapıyorum falan... Rapor sistemini kullanmanız gerektiğinin farkındasınız, aktif olarak ve yerinde kullananlar da var. Fakat çabuk cevap alamayınca sinirlenmek gibi bir durum olmamalı. Aktif olan moderatör size gıcık mı ki raporunuzu bekletsin? Bekletmesi tamamen kendi zararına olur.

Kısacası şikayet ettiğiniz şeyler tamamen yoğunluğa bağlı. Pandemi sonrası büyük bir aktiflik var burada, bazı aksamalar olabiliyor. Gereksiz mesajları, kurallara uymayan mesajları raporlayın. Siz görevinizi yapmazsanız biz nasıl yapalım? 7/24 bütün konuları gezemiyoruz ki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı