Forumu kopyalayan forum olayının son hali

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Heroxira1

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
(Modlar konuyu açtırın, açmayacaksanız da açtıktan sonra kilit atın ki durum bilinsin.) Evet arkadaşlar, sabah 1'de açılan konu üzerine saat 8.30'a kadar uğraştım ve olay sonuçlandı. Evet, özür dilemeleri için gidip DDoS atıp siteyi çökerttim, adam yasal bir şey yaptığını, Technopat'ın içeriklerinin ''RSS''li olduğunu ve almakta izni olduğunu iddia etti. Onun ekran görüntüsü olmadığı için bunu atayım:
asd

Sonra bir 15 dakika daha site çökük durdu.
Adssssdasız.png

Sonra ona Ali Güngör'ün konu hakkında attığı tweeti ve kullanıcıların kişisel açtığı konuları çaldığını, bunun hakkında izni olmadığını söyledim. 5-10 dakika bekledikten sonra bu mesajı attı:
Adsız (2).png

Sonra konuda server vs. hakkında boş sohbet oldu ve konuyu sildi. Bütün bu konu hakkında olan konuları silmeye başladı, sorduğumuzda da ''Temizlik yapıyoruz.'' dedi. Bu arada forumdan içerik almayı keseceğini birkaç defa daha söyledi:
r.png

Ve ekstradan, forum yöneticisi Technopat'tan küfür edenlere soruşturma başlatacağını dile getirdi.
soruşturma.png

Ve şu anda da ne yapıyor bilmiyorum ama normalde günde 2 çevrimiçi üyesi olmayan adamın şu an +6000 çevrimiçi üyesi var.

Özet olarak: Saat 1'de konu açıldı, Technopat'tan bazı kişiler gidip küfür etti. Biz de özür dilemeleri için onlara DDoS attık, DDoS'ların ve tartışmaların sonucu Technopat'tan bir daha içerik çekilmeyecek dedi. Sonra küfür edenler hakkında soruşturma başlatacağını bildirdi. Ekstra bilgi olarak şu an forumlarında +6000 kişi var. Normalde 2 üyeleri yok fakat şu an bot mudur bilinmiyor +6000 üyeleri çevrimiçi.

Tekrardan buradan da ben ve DDoS atanlar olarak Technopat ve Technopat yetkililerinden özür diliyoruz.
Minecraft forumundaki hakkında kısmım da böyle:
hakkında.PNG

Dosya Ekleri

• Adsız (2).png
    Adsız (2).png
    59,2 KB · Görüntüleme: 237
  • hakkında.PNG
    hakkında.PNG
    50,3 KB · Görüntüleme: 161
  • hakkında.PNG
    hakkında.PNG
    50,3 KB · Görüntüleme: 309