Technopat konularını kopyalayan forum hakkında

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hocam konu o değil. Neden kopyalandık sorusuna yönetici olarak bilmiyorum cevabı veriyorsunuz. Kurucu sizi yönetici yaptıysa nedenini elbet size söylemeli değil mi? Sitenin altında “ T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.” yazıyor. Bizim klonlanmış konularımız bilmediğimiz bir site üzerinde neden bize sorumluluk yüklüyor?
Sizin adresiniz üzerinden yapılmadığı için size bir sorumluluk yüklemiyor.
Hocam site moderatörümüsünüz?
Konu hakkında son açıklamayı yapmıştım:
Not: Sitenize daha fazla Ddos saldırısı yapılmayacaktır, yapılsa bile Heroxira1 (ben) tarafından olmayacaktır bilginize.
Evet yetkim var ama forum ile ilgilenmiyorum denebilir çok uzun süredir giriş yapmıyordum.

Hiçbir sitenin diğer sitenin içeriğini otomatik ya da elle kopyalamaya hakkı yoktur. Kopyalanan bütün içeriğin silinmesi gerekiyor. Bunu size kimsenin anlatması ya da uyarması gerekmiyor, azıcık sağduyu ile zaten bunun farkında olunması gerekli. Kimse bu kadar şuursuz olamaz, bu art niyettir.

Kimse de kimseye hakaret etmemeli, saldırmamalı. Zira burada bir grup bilinci var, insanlar platformun seviyesiyle övünüyor sonuçta. Tutup üyeler hakaret edince bu olay forum dışında bile olsa diğer üyeler utanıyor. Uyarılar ve eleştiriler yine belirli bir seviye gözetmeli.

Ancak şunu da unutmamak lazım, insanların yazdıklarını doğrudan kopyala yapıştır yaparsanız ya da üyesi oldukları platformlara saldırırsanız kavga çıkar. Ülke zaten kibrit çakılsa yangın çıkacak kadar gergin.

Bu yüzden akıl, mantık ve ölçülülük diyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı