Forumun bana sağladığı yararlar

AhmetKarma

Centipat
Yer
Piranha Fabrikası
Bu foruma gelmeden önce s** adlı bir forumdaydım lakin orayı bıraktım zaten fazla yazmıyordum akşamları gelip mesajları okuyordum orayı bıraktıktan sonra burayı buldum zaten PC de herhangi bir hata olduğu zaman Google'a...hatası forum diye yazınca birkaç site geliyordu ondan sonra bir deneyeyim dedim ve kayıt oldum kayıt olduktan sonra yediğim cezalara çok sinir olmuştum moderatörlerin verdiği cezalarla açılan konuları bende destekliyordum kendimce.

Ondan sonra alıştım bir gün forumda ceza yedikten sonra arkadaşlarımla Discord da sohbet ederken yazım kurallarına dikkat ettiğimi fark ettim. Bundan sonra bir deneme sınavına girdik ben her deneme sınavında yazım kuralllarından yanlış çıkartırdım.

Bu sefer soruyu çözerken forum geldi aklıma birkaç deneme olduktan sonra yazım kurallarının doğru olduğunu gördüm çok sevindim ondan sonra teknolojik anlamda birçok şey öğrendim ve bilgimin yeteceği şekilde insanlara yardım etmeye çalıştım.

Bir de bir yetkili abimizin sitenin girişinde çıkan haberleri burada konu olarak açmasıyla da birçok şey öğrendim teknolojik anlamda insanlara yardım edemesem de akşam oturup komik mesajları ve konuları okuma bayağı sardı. Anket açmayı ve diğer birkaç özelliği öğrendim teşekkürler Technopat forumu ve üyeleri.

Ve evet neden bu konuyu açtım bilmiyorum n'apak, n'apim, bizene tarzı kelimeler kullanmakta haklısınız ( yazım yanlışı yaptım büyük iht ilk defa içimi hiç düşünmeden aklıma ne geldiyse yazdığımı hatırlıyorum.)

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı