Forumun bağımlısı oldum

Doğru söylüyorsunuz hocam. Ama bence bırakmayın. Stresli konulara girmeyin yeter. Hatta saçmalayanlara cevap bile vermeyin. Gerek yok çünkü. Sanalda herkes birbirine sallayabiliyor, çünkü biliyorlar ki atıp tutmaktan kendilerine zarar gelmez. O yüzden bir tarafları kalkıyor ve herkese küfür ediyorlar, kıllık yapıyorlar. Asıl banlar şu insanlara atılsa ne güzel olacak da işte gelip gelip gereksiz mesajdan bizi banlıyorlar.
Hocam, ne varsa o konularda var zaten, adam PSU önerisi istemiş, konuya girdikten 5 dakika sonraki halim:
1617772030798.png

Sebep ise adamın C4 bir PSU önermesi. Girmeyin diyorsunuzda böyleleri çoğu kategoride var.

Not: Oradaki kedi adama laf anlatmaya çalışan içinde benim de bulunduğum topluluk, ciğer ise bizim ulaşamadığımız, arkadaşın 1 yıldır kullandığı C4. Sonra beni laptopumun ekranıyla yargılıyor vs vs.

Hocam, ne varsa o konularda var zaten, adam PSU önerisi istemiş, konuya girdikten 5 dakika sonraki halim:
Eki Görüntüle 961636

Sebep ise adamın C4 bir PSU önermesi. Girmeyin diyorsunuzda böyleleri çoğu kategoride var.

Not: Oradaki kedi adama laf anlatmaya çalışan içinde benim de bulunduğum topluluk, ciğer ise bizim ulaşamadığımız, arkadaşın 1 yıldır kullandığı C4. Sonra beni laptopumun ekranıyla yargılıyor vs vs.
Adam patlamış mısır olacak hocam boş verin onu. :D 2 yıla kalmaz haberde izleriz. :D

Gerçekten çok doğru ben her boş zamanım da buraya gelip forum da takılıyorum. Aslında tüm zamanımı forum da geçirmekten memnunum çünkü yeni şeyler öğreniyorum. Mesela yeni bilgiler, oyunlar veya filmler gibi Technopat gerçekten bana çok şey kattı.

Yeni konular

Geri
Yukarı