Forumun En Küçüğü Kaç Yaşında?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim kardeşim 8 yaşında üye olmak istiyordu ama zaten bilgisayar başında hep bir de bu foruma kaydolursa radyasyondan kaybederiz küçücük yaşında. Şu an gördüğüm en küçük üye sensin fakat olsun akıl yaşta değil baştadır. Bende çok büyük değilim zaten. :D.

Yanılıyorsun. 3 yaşında kuzenimin elinde ve elektronik servisinde büyüdüm (hatırlamıyorum kendisi tam olarak 3 yaşınıda değildin diyor).
TV, monitör ve envayi türde ekran birimleri karşısında ömrüm geçti. Hali hazırda tarım PC ve teknik destek veriyorum.
Işık hassasiyeti haricinde hiç sıkıntım yok.
Not: Bu ay 37 bitiyor.

Yanılıyorsun. 3 yaşında kuzenimin elinde ve elektronik servisinde büyüdüm (hatırlamıyorum kendisi tam olarak 3 yaşınıda değildin diyor).
TV, monitör ve envayi türde ekran birimleri karşısında ömrüm geçti. Hali hazırda tarım PC ve teknik destek veriyorum.
Işık hassasiyeti haricinde hiç sıkıntım yok.
Not: Bu ay 37 bitiyor.
Kusura bakma abi ama 6 yıl geçmiş.
Benim kardeşim 8 yaşında üye olmak istiyordu ama zaten bilgisayar başında hep birde bu foruma kaydolursa radyasyondan kaybederiz küçücük yaşında. Şu an gördüğüm en küçük üye sensin fakat olsun akıl yaşta değil baştadır. Bende çok büyük değilim zaten. :D
Vay be, 14 yaşındaymışsın. Şimdi 20...

Doğum gününüz şimdiden kutlu olsun diyelim. Yalnız bir waoww demedim değil. Aramızda 20 yaş varmış. 😅

Teşekkürler.
Hayırlısıyla sizede nice yeni yıllara.
Zira benim için yeni yıl doğduğum gündür.

Asıl "waoww" ben demeliyim. Aramızda 24 yaş var :)

O mesajın yazılmasından 6 yıl geçmiş. Muhtemelen arkadaş konuyu bile unutmuştur.
Olsun kardeşim.
Hatırlar. Nete bırakılan işler biraz hatırlansa insanlar daha fazla dikkat eder sanırım.

Teşekkürler.
Hayırlısıyla sizede nice yeni yıllara.
Zira benim için yeni yıl doğduğum gündür.

Olsun kardeşim.
Hatırlar. Nete bırakılan işler biraz hatırlansa insanlar daha fazla dikkat eder sanırım.
Doğum gününüz kutlu olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı