Forumun eskisi gibi olmaması

Makaleler
7
Yer
Beyaz Saray, Washington, DC
Selamlar sosyal halkı. Bugün bir konu hakkında görüşlerinizi merak ediyorum.
Geçen seneye kıyasla forumun yaş ve bilgi seviyesinin düştüğünü düşünüyorum. Birisi hemen bir soruna "format şart" yazabiliyor veya başka bir kullanıcı ise bilip bilmediği konulara "en iyisiymiş" gibi yorum yapabiliyor. Aynı zamanda profilinde 23-24 yazıp da gerçek yaşı 11-13 arası olan (bazen 9-10) kişiler de artmaya başladı. Sizce de bu durum kötü değil mi?

Selam sosyal halkı. Bugün bir konu hakkında görüşlerinizi merak ediyorum.
Geçen seneye kıyasla forumun yaş ve bilgi seviyesinin düştüğünü düşünüyorum. Birisi hemen bir soruna "format şart" yazabiliyor veya başka bir kullanıcı ise bilip bilmediği konulara "en iyisiymiş" gibi yorum yapabiliyor. Aynı zamanda profilinde 23-24 yazıp da gerçek yaşı 11-13 arası olan (bazen 9-10) kişiler de artmaya başladı. Sizce de bu durum kötü değil mi?

Şahsen yaşım 15 ve akılın yaşta değil başta olacağını düşünüyorum.

Selamlar sosyal halkı. Bugün bir konu hakkında görüşlerinizi merak ediyorum.
Kimlik sistemi diyeceğim forumu herkes kullanabilir diyen grup çıkacak,
o zaman böyle kalsın diyeceğim herkes hava atma peşinde diyen çıkacak,
ben(biz) ne diyeceğim(z)?

Benim en çok rastladığım şey herkese kendi malının en iyisiymiş gibi gelmesi. Artık eziklikten midir bilemem, psikolojide daha akademik açıklamaları vardır elbet. Ancak elinizdeki ürün kötüyse kötüdür arkadaşlar. Kalitesiz bir şey kullanıyorsanız bunu bilmelisiniz ve bundan gocunmamalısınız. ''Bence iyi'' diye bir şey yoktur bazı şeylerde. Bir ürün sizde sorun çıkarmıyorsa o ürün sorunsuz demek de değildir. Eyyorlamam bu kadardı, iyi forumlar.

Dediğiniz gibi artık veletler çoğaldı. Elden bir şey gelmez ki adam yazıyor 99 doğumluyum kimin umrunda? Hatta şu an "velet" dediğimi raporlayacak kadar küçükler. Ne bilsin kucumenler. Küçük veletler, anlamına bakın tamam mı? :)

Geri
Yukarı