Forumun eskisi gibi olmaması

Eh, yapacak bir şey yok. Forum özellikle 2022'den beri gerçekten saçmalamaya başladı. Öncesinde de pek iyi bir ortam vardı diyemeyiz ama ne bileyim, daha iyiydi.
Yaş konusu da ayrı bir mesele. Genelleme yapacak olursak (ki genelleme yapmadan konuşmak neredeyse imkansız) yaş düştükçe seviye de düşmeye başlıyor. Tabii her şeyde olduğu gibi bunda da istisnalar var. Örnek olarak ben de 13 yaşımdayım :D. Benim gibi yüzlerce örnek olduğu gibi saçma sapan içerikler çıkaran yüzlercesi de var maalesef.

TC Kimlik ile girilsin foruma.
Buraya bizler gibi yıllarını adayanlar gelmiyor. Gelenlerin %99'u sorununu çözüp gitmek için geliyor. Bu hamle "kalıcı üyeler" için iyi olabilir. Ama forum genel amacından sapar. Adam sorunu çözecek, belki 5 dakikalık sorun için 20 dakikalık onay bekleyecek. Berbat bir sistem olur.

İsteyenler TC doğrulatsın, doğrultanlar "TC Onaylı" gibi bir rozet verilsin.
Aslında evet; bunu "Öneri" konusu olarak açabilirim. Mantıklı geldi :D

Eh, yapacak bir şey yok. Forum özellikle 2022'den beri gerçekten saçmalamaya başladı. Öncesinde de pek iyi bir ortam vardı diyemeyiz ama ne bileyim, daha iyiydi.
Yaş konusu da ayrı bir mesele. Genelleme yapacak olursak (ki genelleme yapmadan konuşmak neredeyse imkansız) yaş düştükçe seviye de düşmeye başlıyor. Tabii her şeyde olduğu gibi bunda da istisnalar var. Örnek olarak ben de 13 yaşımdayım :D. Benim gibi yüzlerce örnek olduğu gibi saçma sapan içerikler çıkaran yüzlercesi de var maalesef.

Mesela ben senin 13 yaşında olduğunu öğrenmesem yazdığın yazılara göre çok olgun bir insan olarak düşünürüm.

Mesela ben senin 13 yaşında olduğunu öğrenmesem yazdığın yazılara göre çok olgun bir insan olarak düşünürüm.
Aslında anladığım kadarıyla genel kitle TC onayını istemiyor. Demokrasi bu yüzden kötü. Bir ankette %51 kişi evet dediyse ve %49 kişi hayır dediyse %49 olan kesimin kararı çöp oluyor.

Aslında anladığım kadarıyla genel kitle T.C. onayını istemiyor. Demokrasi bu yüzden kötü. Bir ankette %51 kişi evet dediyse ve %49 kişi hayır dediyse %49 olan kesimin kararı çöp oluyor.

T.C. öyle önemli bir şey değil bana göre artık herkesin elinde milletin TC si .

T.C. öyle önemli bir şey değil bana göre artık herkesin elinde milletin TC si .
Yani değişik. Bir kitlenin "Bir ülkede yaşayan vatandaşların elinde bulunan ben bu ülkedenim demesini sağlayan" belgeye herkesin kolayca ulaşabilmesi...
Kısacası yanlış yapıyoruz. Milletce. Öyle bir kitle yetişiyor ki internet çağının en başlarında doğan ve geleceği görebilecek bir kitle. Umarım ilerde bizim yapamadıklarımızı bu geniş kitle yapar.

Geri
Yukarı