Forumun eskisi gibi olmaması

Veri tabanında tutmak ve çalınması ile ilgili yasal prosedürler var. Hiç kimse umursamasa da bir avukat gelip başına bela olabilir.
T.C onaylandıktan sonra fotoğrafı vesaire silinse kimin haberi olur ki? Bu işlerden fazla anlamıyorum ama bu bilgilerle karşı tarafın hiçbir şey yapacağını düşünmüyorum.

Konular düzenlenmiyor ama.
Sabahki konulardan bahsediyorsanız sırayla düzenleniyor. Fazlasıyla konu açıldığı için hepsi bitmemiş olabilir. Yakında hepsi bitecektir. Belli bir süre sonra hala görürseniz rapor edebilirsiniz.

Şu anda her şey normal şekilde ilerliyor. Bir değişiklik yok.

T.C onaylandıktan sonra fotoğrafı vesaire silinse kimin haberi olur ki? Bu işlerden fazla anlamıyorum ama bu bilgilerle karşı tarafın hiçbir şey yapacağını düşünmüyorum.
Bir şey yapabilmesi değil olay. Onaylamak için servis kullanması gerekir senin dediğine göre, otomasyonlar var tabii ama bu da ek maliyet demek. Sadece karışık diyeyim.

Sabahki konulardan bahsediyorsanız sırayla düzenleniyor. Fazlasıyla konu açıldığı için hepsi bitmemiş olabilir. Yakında hepsi bitecektir. Belli bir süre sonra hala görürseniz rapor edebilirsiniz.

Şu anda her şey normal şekilde ilerliyor. Bir değişiklik yok.
Neden böyle bir şey yapıldı, yoğunluktan mı?

Bir şey yapabilmesi değil olay. Onaylamak için servis kullanması gerekir senin dediğine göre, otomasyonlar var tabii ama bu da ek maliyet demek. Sadece karışık diyeyim.
Ama bunları dışa atınca gayet mantıklı bir proje gibi geliyor bana.
Neden böyle bir şey yapıldı, yoğunluktan mı?
Yönetim ekibi kendi çapında trip/protesto düzenledi :D

Yeni konular

Geri
Yukarı