Forza 5 vs Forza 4+BeamNG.drive

isimsiz adaM354

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Yaz indirimlerinden oyun almak istiyorum ve 300TL bütçem var.
Alacağım oyunları ikinci bilgisayarıma alıyorum. Forza 5 alıp başka bir şey almayim mi yoksa Forza 4 Ultimate + 1. PC'den 650 saat oynadığım BeamNG mi alayım karar veremedim.

Sizce Forza 5 değer mi?

O ücrete sizin simülasyon tavsiyeniz var mı?

Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Yaz indirimlerinden oyun almak istiyorum ve 300TL bütçem var.
Alacağım oyunları ikinci bilgisayarıma alıyorum. Forza 5 alıp başka bir şey almayim mi yoksa Forza 4 Ultimate + 1. PC'den 650 saat oynadığım BeamNG mi alayım karar veremedim.

Sizce Forza 5 değer mi?

O ücrete sizin simülasyon tavsiyeniz var mı?

Teşekkür ederim.

Bir tane yayıncıyı Forza Horizon 5 oynarken izle aşağıda Forza Horizon 5 yazmazsaydı 4 sanardın muhtemelen. Sadece map ve sesler açık olarak kendini belli ediyor. Ama tabikii biri güncel oyun diğeri eskidi artık Online oyuncu sayısı da buna orantılı şekilde olur güncelleme vesaire de almıyor kendin karar ver bütçe meselesi al veya alma diye yorum yapılamaz tam olarak.

BeamNG'yi zaten 650 saat oynamış ve hala sıkılmadım diyorsanız Forza4 ve BeamNG alın. Ama ben sizin yerinizde o oyunu o kadsr oynamış olsam daha oynamam ve Forza5 alirim.

FH4 + Beem.NG ama 650 saat oynamışsınız, sıkmayacaksa alın. FH4 online oyuncu sayısı azalmış gibi olsa da etkinlikler için bulunuyor. Game Pass ile 50, Steam üzerinden 85 saat oynadım, hala da oynuyorum. 🙂

Hocam sizce FH5 standart mı alayım daha üst paketlerinimi alayım uzun süre oynayacağım.

Çok fark var mı şu ana kadar hep en üst Forza'lar oynadım eğer o bütçeye ulaşırsam 530TL değer mi yoksa FH5 standart + BeamNG mi 🙂
Eğer uzun süre Forza oynayacaksan Premium Edition.

Yeni konular

Geri
Yukarı