Forza Horizon 4 236 TL'ye değer mi?

brkNN

Centipat
Yer
İzmir | Basketbolcu
Daha fazla  
Meslek
Basketbol oynuyore
Dostlar selamlar, Forza Horizon 4 almak istiyorum ama şu an 236 TL yanılmıyorsam. Başka bir zaman indirim gelir mi yoksa şu an almalı mıyım ve 236 TL'ye değecek bir oyun mu?

Hocam ne sevdiğine bağlı birazda. Araba yarışlarını o tarz oyunların arabaların hastasıysan o paraya bence gayet değer. Çünkü günümüzde hem grafik hem oynanış hem de tatmin açısından en iyi seçeneklerden biri Forza Horizon 4. özellikle direksiyon seti ile kullanıcaksan. Ayrıca oyunun şu an yanlış bilmiyorsam Microsoft Store'daki indirimsiz fiyatı 470TL. 236TL bence değecek bir fiyat. Not: En iyi deneyimi direksiyon seti ile alabiliyorsunuz.

Yarış oyunlarını seviyor musunuz bilmiyorum ama ben sevmiyorum. Ek olarak devamlı aynı şeyleri yapmanın sıkacağını düşünmekteyim. Red Dead Redemption 2 gibi bir efsane indirimde 200 TL'ye düşerken devamlı aynı şeyleri yaptığınız 1-2 saatlik zevk verecek bir oyuna 236 TL vermemelisiniz. Yine de para sizin, tercihte sizin.

Dostum gerçekte ciddi olarak motorspor ve araba manyağı bir insanım. Ayrıca direksiyon setim de mevcut. O yüzden almak istiyorum ama ilk olarak Xbox Game Pass ile deneyimleyeceğim.

Direksiyon setiniz varsa değer klavyeyle oynayacaksanız almayın bence.

Direksiyon setim mevcut dostum. Formula ve GT klasmanlarına hayran olduğum için yarış oyunlarınada hayran oluyorum 🙂

Yarış oyunlarını seviyor musunuz bilmiyorum ama ben sevmiyorum. Ek olarak devamlı aynı şeyleri yapmanın sıkacağını düşünmekteyim. Red Dead Redemption 2 gibi bir efsane indirimde 200 TL'ye düşerken devamlı aynı şeyleri yaptığınız 1-2 saatlik zevk verecek bir oyuna 236 TL vermemelisiniz. Yine de para sizin, tercihte sizin.

RDR2 alıp oynayacağım dostum. Oynadıysan deneyimlerini aktarabilir misin?

Hocam ne sevdiğine bağlı birazda. Araba yarışlarını o tarz oyunların arabaların hastasıysan o paraya bence gayet değer. Çünkü günümüzde hem grafik hem oynanış hem de tatmin açısından en iyi seçeneklerden biri Forza Horizon 4. özellikle direksiyon seti ile kullanıcaksan. Ayrıca oyunun şu an yanlış bilmiyorsam Microsoft Store'daki indirimsiz fiyatı 470TL. 236TL bence değecek bir fiyat. Not: En iyi deneyimi direksiyon seti ile alabiliyorsunuz.

Dostum zaten motorspor hayranıyım. Dirt Rally 2.0, iracing, asetto Corsa gibi yapımlara hayranım birazda sokak yarışı deneyimlemek istiyorum 🙂

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum gerçekte ciddi olarak motorspor ve araba manyağı bir insanım ayrıca direksiyon setimde mevcut o yüzden almak istiyorum ama ilk olarak Xbox Game Pass ile deneyimleyeceğim

Direksiyon setim mevcut dostum. Formula ve GT klasmanlarına hayran olduğum için yarış oyunlarınada hayran oluyorum 🙂

RDR 2 alıp oynayacağım dostum oynadıysan deneyimlerini aktarabilir misin biraz.

Dostum zaten motorspor hayranıyım. Dirt Rally 2.0, iRacing, Asetto Corsa gibi yapımlara hayranım birazda sokak yarışı deneyimlemek istiyorum 🙂

O zaman kesinlikle alın derim. Yarışlardan bahsetmiyorum bile zaten, sadece Free roam yapıp gezip ortalıkta drift attığınızda vs. Dolaştıgınızda bile sizi büyüleyen bir havası var görüntü kalitesinden bahsetmiyorum bile. Ayrıca zaten Online oyuncularla'da oynamak mevcut bilirsiniz. Bu tercih meselesi Forza Horizon 4 araba yarışları seven kişiler için mükemmel bir oyun olabilir bence benim için öyle. Ama Araba yarışı sevmiyen bir kişinin 2-3 saat oynayıp bırakacağı bir oyun zaten. Direksiyon setiniz varmış o zaman en iyi deneyimi ve o drift hazzını yakalıyabilirsiniz. Not: Sokak yarışımı bilmem ama youtube'dan falan bakabilirsiniz oyunun haritasına bence bir yarış oyunu için gayet yeterli. ister geniş sokaklarda ya da otabanda ister dar sokaklarda ara sokaklarda ister dağda ister bayırda hatta sahilde bile araba sürmek mümkün.

O zaman kesinlikle alın derim. Yarışlardan bahsetmiyorum bile zaten, sadece Free roam yapıp gezip ortalıkta drift attığınızda vs. dolaştıgınızda bile sizi büyüleyen bir havası var görüntü kalitesinden bahsetmiyorum bile. Ayrıca zaten Online oyuncularla'da oynamak mevcut bilirsiniz. Bu tercih meselesi Forza Horizon 4 araba yarışları seven kişiler için mükemmel bir oyun olabilir bence benim için öyle. Ama araba yarışı sevmiyen bir kişinin 2-3 saat oynayıp bırakacağı bir oyun zaten. Direksiyon setiniz varmış o zaman en iyi deneyimi ve o drift hazzını yakalıyabilirsiniz.

Kuzenimde oynadığımda Toyota supra beni büyülemişti zaten o zamandar beri almak istiyorum oyunu 🙂

Geri
Yukarı