Forza Horizon 4 300 km/h üstünde düşük bant genişliği

İşletim sistemi
Windows 10

GWESJRMss

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Edirne
Merhabalar. Birkaç ay önce Microsoft hesabı olarak Forza Horizon 4 almıştım. Geçen indirip oynama fırsatı buldum. Ama problem şu ki; eğer 300 km/h hızı geçersem, düşük bant genişliği hatası alıyorum. NVIDIA sürücüsünü söylemeyin, AMD (RX 480) kullanıyorum. İnternet hızımda da problem yok, 90 Mbps indirme 8 Mbps yükleme alıyorum ve gördüğüm en yüksek ping 55-60.

Merhabalar. Birkaç ay önce Microsoft hesabı olarak Forza Horizon 4 almıştım. Geçen indirip oynama fırsatı buldum. Ama problem şu ki; eğer 300 km/h hızı geçersem, düşük bant genişliği hatası alıyorum. NVIDIA sürücüsünü söylemeyin, AMD (RX 480) kullanıyorum. İnternet hızımda da problem yok, 90 Mbps indirme 8 Mbps yükleme alıyorum ve gördüğüm en yüksek ping 55-60.

SSD okuma yazma veya HDD hızı yüzünden oluyor olabilir mesela bende 1TB HDD ile düşük yayın bant genişliği alıyorum ama arkadaşım apacer SSD ile öyle bir sorun yaşamıyor.

Peki tekrardan yükleme gerçekleştirmeden SSD'ye taşıyabilir miyim?

Evet taşıyabilirsin. Eğer Windows 10 kullanıyor isen depolama ayarlarından uygulamalar ve özellikler kısmından Forza Horizon 4'ü bulup taşı seçeneğinden nereye taşıyacağınızı seçebilirsiniz.
Peki tekrardan yükleme gerçekleştirmeden SSD'ye taşıyabilir miyim?

Taşiyabildiniz mi?

Son düzenleme:
Evet taşıyabilirsin. Eğer Windows 10 kullanıyor isen depolama ayarlarından uygulamalar ve özellikler kısmından Forza Horizon 4'ü bulup taşı seçeneğinden nereye taşıyacağınızı seçebilirsiniz.

Taşiyabildiniz mi?
Taşıyamadım, hata veriyor.

Dosya Ekleri

• 6d395ea9-edaf-4201-9c6f-051d3c4e4424.png
    6d395ea9-edaf-4201-9c6f-051d3c4e4424.png
    9,6 KB · Görüntüleme: 33

Geri
Yukarı