Forza Horizon 4 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

space14

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar dün Forza Horizon 4 yüklemiştim bugün kurulumunu gerçekleştirdim kurulduktan sonra oynamak için açtım Forza Horizon 4 giriş ekranı geliyor sonra belli bir süre sonra kapanıyor. Yönetici olarak falan çalıştırmayı denedim bir sürü şey denedim internetten araştırdım ama hala oyuna girmeyi beceremedim. Ben de en son olarak buradan yardım istedim.

Screenshot_1.png

Bu arada sistemimi belirteyim.
Ekran kartı: MSI AMD Radeon RX 460 4 GB OC.
İşlemci: AMD FX 6100 six Processor.
Anakart: Gigabyte GA78LMT-S2
RAM: 8 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar dün Forza Horizon 4 yüklemiştim bugün kurulumunu gerçekleştirdim kurulduktan sonra oynamak için açtım Forza Horizon 4 giriş ekranı geliyor sonra belli bir süre sonra kapanıyor. Yönetici olarak falan çalıştırmayı denedim bir sürü şey denedim internetten araştırdım ama hala oyuna girmeyi beceremedim. Ben de en son olarak buradan yardım istedim.

Eki Görüntüle 1145396

Bu arada sistemimi belirteyim.
Ekran kartı: MSI AMD Radeon RX 460 4 GB OC.
İşlemci: AMD FX 6100 six Processor.
Anakart: Gigabyte GA78LMT-S2
RAM: 8 GB.
Hocam saati otomatiğe alıp yeniden dener misiniz ? Ben o sorunu böyle çözebilmiştim. O da işe yaramaz ise bu sefer saat kısmında "Şimdi Eşitle" gibi bir buton olacak. Ona tıklayın ve yeniden deneyin.

Kurdum demeniz beni biraz şüphelendirdi. Oyununuz korsan mı?

Hocam saati otomatiğe alıp yeniden dener misiniz ? Ben o sorunu böyle çözebilmiştim. O da işe yaramaz ise bu sefer saat kısmında "Şimdi Eşitle" gibi bir buton olacak. Ona tıklayın ve yeniden deneyin.
Hocam zaten otomatikteymiş şimdi eşitle basıp denedim ama hala durum aynı
Kurdum demeniz beni biraz şüphelendirdi. Oyununuz korsan mı?
Evet xatab

Maalesef korsan oyunlara destek vermiyoruz.

Bilmiyordum kusura bakmayın.

Kuralları okudum, ilk konuda bir istisna yapılabiliyormuş. Çözümü bilen arkadaşlar varsa yardımcı olacaktır. Ben hiç anlamam bu oyunun hatalarından.

Yeni konular

Geri
Yukarı