Forza Horizon 4 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

space14

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar dün Forza Horizon 4 yüklemiştim bugün kurulumunu gerçekleştirdim kurulduktan sonra oynamak için açtım Forza Horizon 4 giriş ekranı geliyor sonra belli bir süre sonra kapanıyor. Yönetici olarak falan çalıştırmayı denedim bir sürü şey denedim internetten araştırdım ama hala oyuna girmeyi beceremedim. Ben de en son olarak buradan yardım istedim.

Screenshot_1.png

Bu arada sistemimi belirteyim.
Ekran kartı: MSI AMD Radeon RX 460 4 GB OC.
İşlemci: AMD FX 6100 six Processor.
Anakart: Gigabyte GA78LMT-S2
RAM: 8 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kuralları okudum, ilk konuda bir istisna yapılabiliyormuş. Çözümü bilen arkadaşlar varsa yardımcı olacaktır. Ben hiç anlamam bu oyunun hatalarından.
Teşekkür ederim umarım çözebilecek arkadaş çıkar
Hocam korsana destek yok kusura bakmayın. Sanırım kendiniz çözebilmekten başka çareniz yok. Ama ilk konunuz ise evet çözebiliriz.

Bundan önce bir FPS düşüşü konum var sadece yani pek kendim çözebileceğimi sanmıyorum dll yükleme falan hepsini denedim çözemedim ama forumda korsanın yasak olduğunu öğrenmiş oldum.

Son düzenleme:
O zaman boş verin hocam sizinde başınızı yakmayayım forumdaki çözümlerden bulurum bir şekilde.
Yok hocam. İster ceza yiyeyim ister banlanayım benim için sıkıntı olmaz. Ben sadece sorununuzu çözsem yeter. Ceza yesem de benim için pek bir şey fark etmez. Şuan çözüm arıyorum. Bir şey bulursam size belirteceğim.

Yok hocam. İster ceza yiyeyim ister banlanayım benim için sıkıntı olmaz. Ben sadece sorununuzu çözsem yeter. Ceza yesem de benim için pek bir şey fark etmez. Şu an çözüm arıyorum. Bir şey bulursam size belirteceğim.

Çok teşekkürler hocam bu arada olay günlüğünden baktığım zaman hata fh klasöründe olan bir exeden kaynaklı gibi duruyor.

Çok teşekkürler hocam bu arada olay günlüğünden baktığım zaman hata fh klasöründe olan bir exeden kaynaklı gibi duruyor.
Hocam şuan belki işe yarayacak bir şey buldum. İndirdiğiniz Setup'ın klasörüne girin ve içinde Crack için olan şeyler var mı bakın. Eğer var ise o dosyaları kopyalayın ve Forza Horizon 4'ün yüklü olduğu klasöre atın. Dosyaları değiştirme izini gibi şeyler isteyecektir onların hepsini kabul edin.

Hocam şu an belki işe yarayacak bir şey buldum. İndirdiğiniz Setup'ın klasörüne girin ve içinde crack için olan şeyler var mı bakın. Eğer var ise o dosyaları kopyalayın ve Forza Horizon 4'ün yüklü olduğu klasöre atın. Dosyaları değiştirme izini gibi şeyler isteyecektir onların hepsini kabul edin.

Hocam redist diye bir klasör var içindekilerde şunlar.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    5,5 KB · Görüntüleme: 22

Geri
Yukarı