Forza Horizon 4 alınır mı?

Aile paylaşımından arada sırada oynayabiliyorum arkadaşım kütüphaneyi kullanmıyorken, indirime girmiş. Alınır mı? Hala sizce?
Gamepass ile oynanıyorsa veya herhangi bir platformdan oynuyorsan bence alınmaz. Oyun kendin oynayıp uzun süre kasılacak oyun değil. Ara sıra girilip kafa dağıtmalık bir oyun olduğu için ekstra para vermene gerek yok.

Gamepass ile oynanıyorsa veya herhangi bir platformdan oynuyorsan bence alınmaz. Oyun kendin oynayıp uzun süre kasılacak oyun değil. Ara sıra girilip kafa dağıtmalık bir oyun olduğu için ekstra para vermene gerek yok.
Ara sıra girebiliyorum aile paylaşımından. Ama bazen oynarken arkadaşım oyuna giriyor ve oyun keyfini bozuyor.

Ara sıra girebiliyorum aile paylaşımından. Ama bazen oynarken arkadaşım oyuna giriyor ve oyun keyfini bozuyor.
Oyun sonuçta araba kullanmaktan ibaret hocam. Dediğim gibi gamepass varsa veya başka bir platformdan zaten canınız istediği gibi oynuyorsanız bence gerek yok.

Oynayamıyorum sadece kendime ait bir hesapta oynayacağım derseniz alabilirsiniz. Nihayetinde karar sizin zaten. Demek istediğim şey başka platformda da oynamanız bu oyun için problem olmaz. Neticede oyun Diablo gibi bir oyun değil.

Simülasyon oyunlarını seviyorsanız kesinlikle alınır farkına varmadan çok uzun saatler geçirebiliyorsunuz ve hala iyi bir oyun.
Forza Horizon 4 simulasyon degil ki :D Arcade.

Ayrica Forza Horizon 4 alinmaz. Araba sesleri berbat. Gamepass ile Forza Horizon 5 oynamani oneririm.

Forza Horizon 4 simulasyon degil ki :D Arcade.

Ayrica Forza Horizon 4 alinmaz. Araba sesleri berbat. Gamepass ile Forza Horizon 5 oynamani oneririm.
Simülasyon oyunu olduğunu söylemedim ki 😀 simülasyon severlerin seveceğini düşünüyorum.
Ayrıca araç sesleri FH5'te iyileştirildi ancak FH4'teki sesler berbat olmadığı için fiyat farkına değeceğini düşünmüyorum.

Geri
Yukarı