Forza Horizon 4 alınır mı?

Zuhanken

Femtopat
Daha fazla  
Selam saygılar, sorunumu hızlıca özetleyeyim size, bende şu an NFS Heat NFS Unbound ve NFS Payback var, -ikisinin de aynı kategorideki bir oyun olmadığını biliyorum bu yüzden öyle karşılaştırma yapmazsanız sevinirim- sizce bu kadar araba oyununa rağmen ek olarak Forza Horizon 4 alınır mı? Yoksa gerek yok mu, ek olarak bütçemin de kısıtlı olduğunu söylemek isterim, malum kış indirimlerinden toplayabildiğim kadar oyun toplamaya çalışıyorum.

Selam saygılar, sorunumu hızlıca özetleyeyim size, bende şu an NFS Heat NFS Unbound ve NFS Payback var, -ikisinin de aynı kategorideki bir oyun olmadığını biliyorum bu yüzden öyle karşılaştırma yapmazsanız sevinirim- sizce bu kadar araba oyununa rağmen ek olarak Forza Horizon 4 alınır mı? Yoksa gerek yok mu, ek olarak bütçemin de kısıtlı olduğunu söylemek isterim, malum kış indirimlerinden toplayabildiğim kadar oyun toplamaya çalışıyorum.

NFS Heat ve FH4 oynuyorum ve Heat'in mekanikleri bence çok kötü. FH4 ise şu anda makul bir fiyatta. Bence çok daha mantıklı ama Online beklentiniz olmasın.

Grafikleri evet güzel ama birkaç saat sonra sıkılmıştım ben. Yarış oyunlarına hastaysanız tercih ederim, zevklidir.

Bana göre Heat'ten mekaniksel daha güzel bir oyun. NFS Heat'ta arabalar özellikle bir yere çarptıklarında oyuncak araba gibi hissettiriyorlardı, sürdüğüm şeyin sanki bir ağırlığı yok gibiydi.

Öte yandan Forza benim için bariz daha keyifli, tavsiye ederim.

Eğer araba oyunlarına doyduysan alma derim yapacak bir şey yok oyunda. Verdiğim 80 liraya yazık oldu, eleyici ve açık dünya sürerim sıkılmam diyorsan en düşük paketini alabilirsin.

NFS Unbound serisinin emsali, yani benzeri gibi bir oyundur Forza Horizon 4.
Eğer elinizde NFS Unbound veya Forza Horizon 4 gibi bir seçenek olsaydı, cevap Forza Horizon 4 olurdu. Çünkü oynayışınızı etkilemese de, NFS Unbound'da bazı şeyler Forza 4'e göre kozmetik olarak göze kötü gelebilir. Fakat elinizde zaten bir benzeri olduğu için Forza 4 bence almamalısınız. Çünkü tek farkları bazı kozmetik şeyler, o kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı