Forza Horizon 4 yarış için tavsiye

%50 bonus var ortadaydı otomatik vites bir de yol tutunma yaptım araçlarda örneğin S1 900 kalite yarışsa benim de 900'lük.

Otomatik modda vitesler yavaş geçiyor, klavye tuşları ile debriyajlı düz vites modunu kullanmanız daha iyi olur.

%50 bonus var ortadaydı otomatik vites bir de yol tutunma yaptım araçlarda örneğin S1 900 kalite yarışsa benim de 900'lük.
Aracı sağa sola çarpmadan ve drift yapmadan sürün. Virajlarda gerektiği kadar frenleyin. Eğer gamepad ile oynuyorsanız aracı bir anda değil kademeli olarak hızlandırın, yoksa araç spin atıp yoldan çıkabilir.

Hocam anlatamadım rakiplerle gerçek oyuncular aramızda bayağı bir fark oluyor arabalarımızın ortalaması aynı ama çok çabuk hızlanıyorlar.

Hocam anlatamadım rakiplerle gerçek oyuncular aramızda bayağı bir fark oluyor arabalarımızın ortalaması aynı ama çok çabuk hızlanıyorlar.
Gerçek oyuncular daha zorlu olacaktır doğal olarak. Çoğu Efsanevi araçları kullanıyor, efsanevi araçlar da her bakımdan efsanevi. Ben de yarışlarda kullanırım, öneririm. Şansa Wheel Spin'den de çıkabiliyor.

2002 R34 al. Harika bir araç. Yol tutuşu, hızlanması vs. Zorluluk derecesini 70'e getirmeme rağmen fark açarak kazanıyorum. Aracında etkisi büyük...

Yeni konular

Geri
Yukarı