Forza Horizon 4 Alınır mı?

Aynısını yapacaklar demedim ki örnek olarak gösterdim, üstelik o sadece mevsim değil yeni bir haritayı içeriyordu. Tabi sen bilirsin alıp almama konusunda.
Hocam online da yarış yapmak istiyorum. Fakat ev almama rağmen 10'a yakın görev yapmama rağmen halen açılmadı. Bana ayrıntılı cevap verir misin? Ne yapacağımı bilemedim.
Hocam online da yarış yapmak istiyorum. Fakat ev almama rağmen 10'a yakın görev yapmama rağmen halen açılmadı. Bana ayrıntılı cevap verir misin? Ne yapacağımı bilemedim.
Hocam online açtım ama şöyle yazıyor: Bir Horza Oturumu Aranıyor diyor. Halen giremedim

Son düzenleme:
Ben bu oyuna hasta oldum, gelip gidip YouTube'dan videolarını izliyorum. İyi bir sistemim olsa kesinlikle satın alacağım oyunlardan biri olurdu.

Sizce Horizon 3'ün üstüne ne ekleyebilir? Alınmalı mı? Parasını hak eder mi? Game Pass ile deneyeceğim ancak Horizon 3 demosunu oynadığımda çok beğenmiştim eğer oyunu alırsam Xbox Kontrolcüde alacağım.
Forza serisini seven birisi kesinlikle alır . Demosu çıktığı zaman deneyebilirisn. Ben Almayı dusunuyorum

Oyuna başladım birkaç görsel atayım;
Forza Horizon 4 10_18_2018 6_46_41 PM.jpg
Forza Horizon 4 10_18_2018 6_47_38 PM.jpg
Forza Horizon 4 10_18_2018 6_48_03 PM.png
Forza Horizon 4 10_18_2018 6_49_21 PM.jpg
Forza Horizon 4 10_18_2018 6_47_51 PM.jpg

Araba sesleri çok yapay olmasına rağmen hele ki Koenigsegg, Online oynamak için alınabilir. Ben aldım ses dışında oyundan memnunum hele ki Türkçe arayüz beni çok etkilemişti. Gerçek simülatör oyun için Forza 7 almıştım, o da güzeldi hem Arcade, hemde gerçekçi sürüş ayarları vardı. Microsoft'un Forza serisinin hiç biri beni üzmedi, Forza 4 de üzmeyecektir. Tavsiyem yılbaşında almanız çünkü şuan ki fiyatlar tuzlu ama yılbaşın da kaç TL indirim olur ona bir söz diyemiyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamesatis üzerinden almak güvenilir mi ? Neden bu kadar ucuz oluyor ? Bu işlemde sistematik nedir ? Sadece steam üzerinden oyun alıyorum, diğerlerini hiç bilmiyorum...

Mesela 10 TL ye bile satan var, bu fiyata sınırsız ve full oynanabiliyor mu ? Buradaki mantık nedir?

Geri
Yukarı