Forza Horizon 4 araba önerisi

rintaro

Hectopat
Oyunu uzun süredir oynamadım ve tekrardan oynamaya başladım. Fakat gördüm ki çok fazla araba gelmiş oyuna. Drift, Drag ve normal sürmek için araba önerileriniz nelerdir? Bu arada çoğu arkadaşıma sorduğumda onların araba satım alım yerinde Ferrari 599XX gözükmüyor ama bende gözüküyor. Bunun sebebi ne olabilir?

Bazı araçlar görevlerle gelir. Sebebi bu. Bazen Forzathon mağazası ile alınır.

Oyunu uzun süredir oynamadım ve tekrardan oynamaya başladım. Fakat gördüm ki çok fazla araba gelmiş oyuna. Drift, Drag ve normal sürmek için araba önerileriniz nelerdir? Bu arada çoğu arkadaşıma sorduğumda onların araba satım alım yerinde Ferrari 599XX gözükmüyor ama bende gözüküyor. Bunun sebebi ne olabilir?
Arkadaşlarınız dediği 599XX değil "599XX EVO'dur" ben de bu hataya oyunun en başlarında düştüm, 1.000.000 CR'm gitmişti.

Ferrari 599XX ile Evo'yu karıştırıyor olabilir misiniz acaba?

Rimac Concept Two öneririm kesinlikle. Müzayededen 1 milyona almıştım. Elektrikli araç. Su gibi akıyor vallahi. Sessizliği falan ah ah... Hızlı araç. Serbest gezmede kullanabilirsin.

Normal sürüş ve forzathon etkinlikleri:
-Hoonigan RS200
-Porsche GT3RS PreOrder (eleyici oynayarak kazanılabilir.)

Çevrimiçi macera:
Yol yarışı ve sokak yarışı için
S1 sınıfında bugatti eb110
S2 sınıfında apollo IE 18

Toprak yarışında:
S1 sınıfı shelby daytona, Chevrolet ZR2
A sınıfında 2017 Ford raptor

Kır Rallisi:
S1 Sınıfı Toyota T100 HP, Chevrolet ZR2
A sınıfı Toyota T100 HP 2017 Ford Raptor

Drift için ne önerirsiniz peki?
Hoonigan Ford "Hoonicorn" Mustang. En iyisi diyebilirm. Tüm drift yerlerini rahatlıkla 3 yıldız yapmıştım bunla. Şu arkadaş.
1611393942339.png

Geri
Yukarı