Forza Horizon 4 Alınır mı?

Bende forza horizon 3 düşünüyordum sonra baktım bir sürü ek paket gerekiyor tam oynamak için vazgeçtim. sonra 4 e baktım oda 400 TL. ( Normal versiyonu ile araçların hepsine erişim olmuyor.)
Moralim bozuldu kapadım. NFS payback yükledim.

Daha düşeceğini zannetmiyorum lakin Xbox Game Pass ile de oyuna erişim sağlayabilirsiniz isterseniz.
Güncelleme: 15 Ekim 2018 itibari ile Xbox Türkiye kur yüzünden fiyatlara zam yapıyor ve aylık 29TL olan Game Pass 59TL, yıllık 189TL olan Gold Live ise 439TL olarak Türk oyun endüstrisine derinden bir darbe vuruyor.

Üzülerek söylüyorum ki Xbox'ın uygun fiyata oyun politikası dönemi artık sona ermiştir. Malum bende Game Pass aboneliğimi iptal etmek zorundayım yeni fiyat politikası yüzünden.

Güncelleme: 15 Ekim 2018 itibari ile Xbox Türkiye kur yüzünden fiyatlara zam yapıyor ve aylık 29TL olan Game Pass 59TL, yıllık 189TL olan Gold Live ise 439TL olarak Türk oyun endüstrisine derinden bir darbe vuruyor.

Üzülerek söylüyorum ki Xbox'ın uygun fiyata oyun politikası dönemi artık sona ermiştir. Malum bende Game Pass aboneliğimi iptal etmek zorundayım yeni fiyat politikası yüzünden.
O zaman oyunu alacaksak 15 Ekim'den önce mi alalım?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı