Forza Horizon 4 Anında Açılıp Kapanıyor

HakanTeller

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, bugün Forza Horizon 4 girmeye çalıştım fakat fotoğraftaki kısım geldi ve 1 saniye hatta belki daha kısa bir süre içerisinde kayboldu ve oyun açılmadı, ne yapabilirim?

394426

MSI Afterburner açıksa kapatın Rivatuner ile birlikte. Powershell'i yönetici olarak açıp şu komutu giriniz:

Kod:
Get-AppXPackage | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml”}

MSI Afterburner açıksa kapatın Rivatuner ile birlikte. Powershell'i yönetici olarak açıp şu komutu giriniz:

Kod:
Get-AppXPackage | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml”}
Dediğiniz uygulamaları tamamen kaldırdım dediğiniz kodu Powershell'e yazdım ve şöyle kırmızı yazan bir hata ile karşılaştım.

Kod:
Add-AppxPackage : Deployment failed with HRESULT: 0x80073D02, Paket, değiştirdiği kaynaklar şu anda kullanımda olduğundan yüklenemedi.
error 0x80073D02: Unable to install because the following apps need to be closed Microsoft.Windows.Cortana_1.10.7.17134_neutral_neutral_cw5n1h2txyewy.
NOTE: For additional information, look for [ActivityId] 2c51eefa-0b1e-0001-0fc7-522c1e0bd501 in the Event Log or use the command line Get-AppxLog -ActivityID 2c51eefa-0b1e-0001-0fc7-522c1e0bd501
At line:1 char:28
+ ...  | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.I ...
+                 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    + CategoryInfo          : NotSpecified: (C:\Windows\Syst...ppXManifest.xml:String) [Add-AppxPackage], Exception
    + FullyQualifiedErrorId : DeploymentError,Microsoft.Windows.Appx.PackageManager.Commands.AddAppxPackageCommand
Yok mu yardım edebilecek ? :(

Son düzenleme:
merhabalar bende aynısı oldu çözümüm realtek hd audio ses ayarı yaptıgımız varya onu görev yöneticisinden kapadım düzeldi :D ne alakaysa sende dene belki açık olan bir program engel oluyordur

Bide şu yolu deneyin belki sizde açılır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Saatlerce sorunu çözmek için kafayı yedim neler yaptım olmadı, bu belirttiğin yöntemle sorun çözüldü, kimin aklına gelir sorunun MSI Afterburner ile alakalı olduğu :) çok sağol.

Geri
Yukarı