Forza Horizon 4 araçlarım kayboldu

Orcun59

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben bilgisayarımı garantiye verdim. 1 ay süre sonunda geldi. Kesinlikle format vs. atılmadı bir girdim araçlarım yok. Nedeni nedir, nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı hesap ile mi oturum açtınız? Tamamı mı kayboldu?

Öncelikle oyun orijinal ise araçlarınız online hesabınızda olduğu için sadece oyuna girip araçlara müdahale edilebilir. Kırılmış bir sürüm kullanıyorsanız kullanıcı dosyanız silinmiş olabilir ancak bu durumda oyuna girerken ilk defa giriyor gibi olursunuz. Belki sistem geri yükleme gibi bir şey yapmışlar ve oyun kaydınızın da eski sürümü olan bir dosyanın tarihine döndürmüşlerdir. Pek olası görünmese de ihtimaller dahilinde aklıma bu geliyor.

Aynı hesap ile mi oturum açtınız? Tamamı mı kayboldu?

Aynı hesap ile oturum açtım araçlarımın tamamı gitmemişti yarısı belki yarısından bile fazlası gitti.
Öncelikle oyun orijinal ise araçlarınız Online hesabınızda olduğu için sadece oyuna girip araçlara müdahale edilebilir. Kırılmış bir sürüm kullanıyorsanız kullanıcı dosyanız silinmiş olabilir ancak bu durumda oyuna girerken ilk defa giriyor gibi olursunuz. Belki sistem geri yükleme gibi bir şey yapmışlar ve oyun kaydınızın da eski sürümü olan bir dosyanın tarihine döndürmüşlerdir. Pek olası görünmese de ihtimaller dahilinde aklıma bu geliyor.

Oyunu Steam üzerinden doğrulama yaptım ama hiçbir şey değişmedi.

Online üzerinde kayıtlı bir oyunun yedek dosyaları bulutta eşitlendiği için oyuna girip müdahale edilmediği sürece bu sorunu yaşamanıza neden olacak bir hata olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Format atılsa dahi oyuna kaldığınız yerden devam edebilmelisiniz onlineda.

Geri
Yukarı