Forza Horizon 4 ban Forza Horizon 5'e geçecek mi?

Saint97

Centipat
Daha fazla  
Merbaba,

Zamanında çok kullanılan kredi hilelerinden Forza Horizon 4'e yapmış ve yaklaşık 2 ay önce banlanmıştım (fark edilme sürecim yaklaşık 4-5 ay sürdü). Şu an malum Forza Horizon 5 çıktı ve yine Steam üzerinden satın alacağım ancak biliyorsunuz ki oyuna bağlanırken Xbox üzerinden bağlanılıyor giriş yapılıyor. Bu ban durumum sizce Forza Horizon 5'e geçer mi çünkü aldıktan sonra 300 liranın çöp olması söz konusu.

Screenshot_1.png

Alıp yükledikten sonra iade edebilirsiniz banlandıysanız, şu ana kadar 2 saat altı oynanmış olupda reddedilen iade talebi görmedim.

Oyunu aldıktan sonra banınız devam ediyorsa, iade edebilirsiniz. Tabii Forza'da neden hile yaparsınız onu da anlamış değilim. Aslında para kazanması o kadar kolay ki...

Merbaba,

Zamanında çok kullanılan kredi hilelerinden Forza Horizon 4'e yapmış ve yaklaşık 2 ay önce banlanmıştım (fark edilme sürecim yaklaşık 4-5 ay sürdü). Şu an malum Forza Horizon 5 çıktı ve yine Steam üzerinden satın alacağım ancak biliyorsunuz ki oyuna bağlanırken Xbox üzerinden bağlanılıyor giriş yapılıyor. Bu ban durumum sizce Forza Horizon 5'e geçer mi çünkü aldıktan sonra 300 liranın çöp olması söz konusu.

Eki Görüntüle 1209168

Ban olmayan bir yeni Xbox hesabı açarsanız sıkıntı olmaz.

Geri
Yukarı