Forza Horizon 4 ban Forza Horizon 5'e geçecek mi?

Saint97

Centipat
Daha fazla  
Merbaba,

Zamanında çok kullanılan kredi hilelerinden Forza Horizon 4'e yapmış ve yaklaşık 2 ay önce banlanmıştım (fark edilme sürecim yaklaşık 4-5 ay sürdü). Şu an malum Forza Horizon 5 çıktı ve yine Steam üzerinden satın alacağım ancak biliyorsunuz ki oyuna bağlanırken Xbox üzerinden bağlanılıyor giriş yapılıyor. Bu ban durumum sizce Forza Horizon 5'e geçer mi çünkü aldıktan sonra 300 liranın çöp olması söz konusu.

Screenshot_1.png

Ya arkadaşlar yaptığımın bir hata olduğunu biliyorum yanıtlarınız için çok sağ olun da gereksiz yere yermeye çalışan arkadaşları anlamadım, yok yarış oyunun da neden hile yaparsın vs insanız hepimizin için de afedersiniz biraz itlik var herkes her şeyde kolayca kazanmak isteyebiliyor çok vaktim olmuyordu ve başka oyunculara zarar verecek bir hile yapmadım kendi eğlencem için yaptım hata olduğunu da biliyorum sadece sorunumla alakalı yardımcı olacak şekilde yazsaydınız keşke yine de canınız sağ olsun.

Forza Horizon 4'te bende perma yedim. Destekle iletişime geçip sorduğumda herhangi bir sorun olmaz rahatlıkla oynayabilirsiniz dediler. Forza Horizon 4'teki ban sadece 4Ü ilgilendirir dediler bir de.
Bende Forza Horizon 4'te perma ban yedim. Destekle iletişime geçtim FH4'te perma ban yedim Forza Horizon 5I Online oynayabilir miyim diye sordum. Onlarda fh 4'teki ban sadece FH4'ü ilgilendirir. Fh 5'te Online oynayabilirsiniz dediler.
Ya arkadaşlar yaptığımın bir hata olduğunu biliyorum yanıtlarınız için çok sağ olun da gereksiz yere yermeye çalışan arkadaşları anlamadım, yok yarış oyunun da neden hile yaparsın vs insanız hepimizin için de afedersiniz biraz itlik var herkes her şeyde kolayca kazanmak isteyebiliyor çok vaktim olmuyordu ve başka oyunculara zarar verecek bir hile yapmadım kendi eğlencem için yaptım hata olduğunu da biliyorum sadece sorunumla alakalı yardımcı olacak şekilde yazsaydınız keşke yine de canınız sağ olsun.
Bunları kaale alma kanka bende hile yaptım yasaklı araba aldığım için perma yedim forza horizon 4te 😂

Son düzenleme:
Forza Horizon 4'te bende perma yedim. Destekle iletişime geçip sorduğumda herhangi bir sorun olmaz rahatlıkla oynayabilirsiniz dediler. Forza Horizon 4'teki ban sadece 4Ü ilgilendirir dediler bir de.
Bende Forza Horizon 4'te perma ban yedim. Destekle iletişime geçtim FH4'te perma ban yedim Forza Horizon 5I Online oynayabilir miyim diye sordum. Onlarda fh 4'teki ban sadece FH4'ü ilgilendirir. Fh 5'te Online oynayabilirsiniz dediler.

Bunları kaale alma kanka bende hile yaptım yasaklı araba aldığım için perma yedim Forza Horizon 4'te 😂

Cevabın için teşekkür ederim burayı yeni okuyorum ama Xbox Game Pass aracılığıyla aldım oyunu aynı hesabımla girdim ve oynuyorum o yüzden kafasında bu tarz sorular olan arkadaşlar olursa arkadaşın da dediği gibi o oyunda ki ban o oyunu ilginlendiriyor oynayabilirsiniz şu an Forza Horizon 5'in tadını çıkarıyorum aynı aptallığı tekrardan yapmam artık tavsiyem ban yemem vs de demeyin gerçekten yiyorsunuz bizzat adminler tarafından takip edilmiş benimki mesela,

Forza Horizon 5'de para kasmak bayağı kolay YouTube'da var bununla alakalı videolar ilk hesabım Cloud Save'den patladı 3 gün önce sıfırdan başladım yaptığım taktikler ile gram yalan olmadan söylüyorum 357 adet araç 45 milyon cr seviyemi tam hatırlamıyorum 400'e yakın olması lazım seviye bir yerden sonra 1'den başlıyor ancak taç takılıyor size, tüm evleri satın aldım tüm kayıp araçları buldum ve yaklaşık 3 gün içinde 10 saatten fazla oynadım ancak çoğuunu araştırdığım yöntemle yaptım, kasılıyormuş yani eskiden gaflete düşmüşüm demek ki :D

Geri
Yukarı