Çözüldü Forza Horizon 4 bir süre sonra oyundan atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

linaxcs

Centipat
Yer
Tokat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3050 (4GB)/ i5-11300H/ 16 GB (Dual)/ 256GB SSD/ 1TB HDD
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar oyunu 20 dakika civarı oynadıktan sonra aniden donup oyundan atıyor. Sürücülerim güncel, Windows güncel, internette çözüm videolarını da denedim olmadı. Bildiğiniz kesin bir çözüm var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
NVIDIA ekran kartlarında yeni sürücülerde sorun olabiliyor. Eğer ekran kartınız NVIDIA ise, 522.25 sürücüsünü deneyebilirsiniz.
NVIDIA ekran kartlarında yeni sürücülerde sorun olabiliyor. Eğer ekran kartınız NVIDIA ise, 522.25 sürücüsünü deneyebilirsiniz.

Çözüm
Forza fix 2.0 adında bir program var onu kullanabilirsiniz Windows updatleri ile bir süre sonra kendiliğinden düzelecektir.

Bende bunu söyleyecektim rakn hocamın dediği gibi NVIDIA sürücülerinde sorun olabiliyor bu sürüme dönerseniz sorununuz çözülecektir.

Arkadaşlar oyunu 20 dakika civarı oynadıktan sonra aniden donup oyundan atıyor. Sürücülerim güncel, Windows güncel, internette çözüm videolarını da denedim olmadı. Bildiğiniz kesin bir çözüm var mı?

NVIDIA kartlarında maalesef böyle bir sorun var sürücü değiştirmeniz işinize yarayacaktır.

Geri
Yukarı