Forza Horizon 4 Bugatti Divo nasıl alınır?

Yiğit1997

Femtopat
Katılım
3 Nisan 2020
Mesajlar
50
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
20
Forza Horizon 4 oyununda Forzathon mağazasında her mevsim belirli araçlar satılığa çıkarılıyor. İki ay önce Bugatti Divo vardı ancak benim Forzathon puanım yetersizdi ve alamadım. Sonra araç gösterimine gittim ve orada da yoktu. Nasıl olsa bir daha satılığa çıkar dedim ve hala beklemedeyim. Bu araç belirli bir zaman geçtikten sonra yine mağazaya gelir mi? Yoksa ben bu aracın tadına bakamadan öleceğim😅 Aracı alan arkadaşlar nasıl aldınız?
 

yener999

Centipat
Katılım
11 Mart 2020
Mesajlar
1.294
En iyi cevaplar
3
Beğeniler
532
Hocam bazı özel araçlar mağazada yok maalesef oyun içinde görevler var hikaye görevleri onları yapmanız lazım birde görev kartları var bazıları çoklu oyunculu ve zor görevler bir yol ise müzayede evinde aratabilirsiz.
 

ardardardarda

Hectopat
Katılım
31 Ekim 2016
Mesajlar
32
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
17
Öncelikle araç belli bir süre sonra tekrardan mağazaya gelir, ondan şüpheniz olmasın. Ben sezonluk etkinlikte ödül olarak verilirken bahsettiğiniz aracı almıştım. Oyunda yeni gelen çoğu araçlar bir müddet sonra nadir araçlar kategorisine giriyor ve oyuna yeniden gelmediği sürece sadece müzayede evi aracılığıyla elde edebiliyorsunuz. Yirmi milyon kredi gibi bir rakamı gözden çıkarmanız gerekiyor eğer aracın yeniden oyuna gelmesini beklemek istemiyorsanız. Bol şans.
 


Yukarı