Forza Horizon 4 Deluxe Edition aldım

Hocam Servet adası ek paketi Deluxe sürümde mevcut mu bilmiyorum eğer değilse Ultimate almanızı tavsiye ederim zira oyunda belli bir ekonomi var ve para kazanma yolları sınırlı ancak Servet Adası isimli ek pakette çözebileceğiniz 10 adet bulmaca var ve her bulmaca sonrası size 1 adet hazine sandığı vermekte bu sandıklarda 1m para bulunmakta bu sayede adayı tamamen bitirdikten sonra 10m para ile oyuna devam edebilirsiniz bu sizi epey rahatlatacaktır.

Hocam servet adası ek paketi Deluxe sürümde mevcut mu bilmiyorum eğer değilse Ultimate almanızı tavsiye ederim zira oyunda belli bir ekonomi var ve para kazanma yolları sınırlı ancak servet adası isimli ek pakette çözebileceğiniz 10 adet bulmaca var ve her bulmaca sonrası size 1 adet hazine sandığı vermekte bu sandıklarda 1M para bulunmakta bu sayede adayı tamamen bitirdikten sonra 10M para ile oyuna devam edebilirsiniz bu sizi epey rahatlatacaktır.

Hocam birazcık araştirma yaptimda Ultimate surumde durmadan bir araba verme cabasi varmis ve eğer emek vermiceksem oyuna keyifli olmaz diye düşünüyorum ve para kazanmak zor değil diyorlar oyunda.

Hocam iade edip Ultimate editon mi almalıyım sizce pek anlamıyorum cunku hani çok ciddi değisiklikler gelmeyecekse gerek yok diye düşünüyorum.

Bedava verilen araçlar, 2-3 bedava ev ve DLC'den başka bir olayını görmedim. Yarışırım, emek yaparak kazanırım diyorsanız ve DLC'leri takmıyorsanız gerek yok. Alın bir Subaru para kasın :)

Bedava verilen araçlar, 2-3 bedava ev ve DLC'den başka bir olayını görmedim. Yarışırım, emek yaparak kazanırım diyorsanız ve DLC'leri takmıyorsanız gerek yok. Alın bir Subaru para kasın :)

Deluxe Edition mantikli geldi diğer türlü çok basite inecek ve bir anlamı kalmicak cabuk sıkılmak istemiyorum oyundan.

Yeni konular

Geri
Yukarı