Forza Horizon 4 Demo Duyuruldu

@Handsome Reis BF5 testlerine de baktim. Eger BF5'te AA gibi ayarlari kisarsan FPS 45'i rahat goruyor. Elbette multiplayer icin ultrada oynamamak gerekiyor bence sonucta rekabet ortami 60 FPS daha iyi olur. Ama hikaye oynarken bence dedigim gibi bu ayarlar ile gene ultrada oynamak mumkun. 1050 TI'den bahsediyorum.

Bir dk bir dk. Forza Horizon 4'de body kit, spoiler değişimi gibi modifiyeler yok mu? Eğer öyle ise bu beni üzer. Ben böyle düşünmemiştim çünkü. Ancak oyunu oynadım, oyunu gayet beğendiğimi söyleyebilirim.

Ben NFS'deki gibi aracimi kisisellestirmek istiyorum. Elbette zevkler ve renkler tartisilamaz.
En baba NFS oyununda 70-80 araba var, Forza Horizonda ise 450+ araba var ve hepsi iç dış komple modellenmiş. Yine de bazı özel arabalarda biraz daha fazla özelleştirme seçeneği bulunabiliyor, örneğin Subaru BRZ gibi. Son iki Need for Speed oyunu şu an FH3 veya FH4'ün yanına yaklaşamaz.

En baba NFS oyununda 70-80 araba var, Forza Horizonda ise 450+ araba var ve hepsi iç dış komple modellenmiş. Yine de bazı özel arabalarda biraz daha fazla özelleştirme seçeneği bulunabiliyor, örneğin Subaru BRZ gibi. Son iki Need for Speed oyunu şu an FH3 veya FH4'ün yanına yaklaşamaz.
Zevkler ve renkler tartisilamaz. Niye gelip obur oyunu gomuyorsun ki? Benim icin konusuyorum ben kucuklukten beri NFS ile buyudum. Bu yuzden hikayeyi seviyorum benim icin onemli. Modifiye de oyle. NFS'de sinirsiz bicimde boyani ozellestirebiliyorsun. Ayrica modifiye de yapiyorsun. Ben bunu seviyorum. Baskasi sevmeyebilir. Banane modifiyeden ben cok araba olsun VS. tarzi yani senin gibi istiyorsa o zaman Forza serisini oynar. Ama gelip de diger oyunu gommek olmaz.

Son düzenleme:
Bak kardesim ne yazmisim. Zevkler ve renkler tartisilamaz. Niye gelip obur oyunu gomuyorsun ki? Benim icin konusuyorum ben kucuklukten beri NFS ile buyudum. Bu yuzden hikayeyi seviyorum benim icin onemli. Modifiye de oyle. NFS'de sinirsiz bicimde boyani ozellestirebiliyorsun. Ayrica modifiye de yapiyorsun. Ben bunu seviyorum. Baskasi sevmeyebilir. Banane modifiyeden ben cok araba olsun VS. tarzi yani senin gibi istiyorsa o zaman Forza serisini oynar. Ama gelip de diger oyunu gommek olmaz.
Ben senin zevkini tartışmıyorum ancak Need for Speed serisine Beko bilgisayarda Road & Track Presents The Need for Speed ile başlamış biri olarak serinin hemen hemen her oyununu oynadım, 2015'de çıkan bir önceki oyununu da ön sipariş PS4 için satın almış biri olarak ben de görüşümü söylüyorum. Need for Speed(2015) ve Need for Speed Payback oyunları Forza Horizon ile kıyaslanamayacak kadar rezil oyunlar. Most Wanted(2005), Carbon ve The Run oyunlarından sonra NFS serisinde de hikaye olarak iş yok.

Yoo gayet guzeller. Payback'te hodlanmadigim tek kisim atac performansini arttirmadaki olay ve chapter 5. 4 chapter olsaymis iyiymis 5.'si biraz sıkiyor. Onun disinda guzel.

Geri
Yukarı