Forza Horizon 4 Demo Duyuruldu

Tabii bu yine zevk meselesine dönüyor. Ama ben kendi fikrimi söylemek istiyorsam @Onur Altuğ Sever e katılıyorum. Yani şu yönden. NFS Carbon'dan sonra bozduğunu düşünüyorum. NFS Carbon'dan aldığım zevki şimdiye kadar başka hiç bir yarış oyunundan alamadım. Ama yine dediğim gibi zevk meselesi. Kişiden kişiye değişebilir.
Bu arada demo da, demo olduğu için sanırım, oyunu kaydetme diye bir şey var mı? Ben her oyuna girip çıktığımda sıfırlanıyor oyun.
Bu sorunun cevabını bilen var mı? :)

Tabii bu yine zevk meselesine dönüyor. Ama ben kendi fikrimi söylemek istiyorsam @Onur Altuğ Sever e katılıyorum. Yani şu yönden. NFS Carbon'dan sonra bozduğunu düşünüyorum. NFS Carbon'dan aldığım zevki şimdiye kadar başka hiç bir yarış oyunundan alamadım. Ama yine dediğim gibi zevk meselesi. Kişiden kişiye değişebilir.
Carbon'da benim en favorilerimden biri, PS3 için geçen sene kutulu bulup almıştım. Muscle, tuner ve exotic sınıfları ve hepsinin ayrı karakteristik özellikleri olmasını seviyorum. Kanyon yarışları da efsanedir.

Tabii bu yine zevk meselesine dönüyor. Ama ben kendi fikrimi söylemek istiyorsam @Onur Altuğ Sever'e katılıyorum. Yani şu yönden. NFS Carbon'dan sonra bozduğunu düşünüyorum. NFS Carbon'dan aldığım zevki şimdiye kadar başka hiçbir yarış oyunundan alamadım. Ama yine dediğim gibi zevk meselesi. Kişiden kişiye değişebilir.

Bu sorunun cevabını bilen var mı? :)

Hocam, var mıymış? Oyunda ilerliyorum, ilerliyorum; bir çıkıyorum, sinematik sil baştan.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı